Реєстрація
Хірург Валіхновський: Серед моїх пацієнтів був один з губернаторів Волині

Хірург Валіхновський: Серед моїх пацієнтів був один з губернаторів Волині

16:00 22.11.2016
Ростислав Валіхновський – один з найвідоміших реконструктивних хірургів Європи. Його лікарський хист і «чарівний скальпель» - остання надія для тисяч зневірених. Для одних він просто експерт телевізійних шоу, для інших – людина, яка змінила їх життя. Ним пишається Європа, але він – наш. Інтернет-видання «Волинська правда» не могло згаяти нагоду поспілкуватися з відомим земляком. Розпочинаємо розмову із лікарем Валіхновським у перерві між його консультаціями.

В суспільстві склалася думка, що найчастіше за пластичною допомогою звертаються жінки. Чи правда це?

 

Правда і найбільша дурниця. Насправді жінки мали б не звертатися до пластичних хірургів, а старіти натурально, красиво, без жодних скальпелів і жодних витребеньок. Я за те, щоб жінки максимально зберегли той обрис Божий, який в них є. Не плюндрували його якимись витівками своєї запаленої свідомості або міражів. Є випадки, коли треба комплекси ліквідовувати. Коли немає молочної залози, або одна молочна залоза дістає до пупка, а друга відсутня. Є проблеми, коли жінка має видалену молочну залозу з причини раку. Є проблеми, коли здоровенні пухлини плюндрують людське тіло, голову, шию, кістки лицьового скелета. Є страшні біди і саме в цих випадках реконструктивна хірургія допомагає. Це одна з таких підвалин пластичної хірургії світової. Я на ній спеціалізований. Вона вирішує дві проблеми – вроджені аномалії і набуті дефекти.

 

 

Як часто до вас за допомогою звертаються чоловіки?

 

Десь 50% на 50%.

 

ПРО НАЙВІДОМІШИХ ПАЦІЄНТІВ і ПЛАСТИКУ ДЛЯ ГУБЕРНАТОРА

 

Розумію, що у вашій роботі один з основних пунктів – конфіденційність. Кого із ваших найвідоміших пацієнтів ви можете назвати?

 

Президент України Віктор Ющенко, один з міністрів охорони здоров’я, три десятки народних депутатів різних скликань, Володимир Гришко, Анжеліка Рудницька та багато інших. Низка телеведучих…

 

Серед них були волиняни?

 

Ну з волинян – один з губернаторів Волині. Не буду говорити хто саме.

 

З приставкою «екс»?

 

Так, не будемо говорити.

 

ПРО ОТРУЄННЯ ЮЩЕНКА і РОЛЬ ЗОВНІШНОСТІ ДЛЯ ПОЛІТИКА

 

Хотілося б повернутися до згаданого вами Віктора Ющенка. Деякі ЗМІ писали про те, що нібито екс-президента не отруїли, а подіяти так на організм міг не лише діоксин…

 

- Нісенітниця, брехня і злочин таке говорити! Наш Президент – це мученик, який переніс видалення 10 тисяч абсцесів. Зараз в нього все тіло покрите пухирцями. Все тіло, підкреслюю. Вся шкіра, за виключення долонь і п’яток, де немає сальних залоз, які вражаються діоксином і були вражені діоксином у Президента.

 

Він недавно був в мене в гостях. Ми з ним бесідували і про здоров’я, і за політичні речі. Були, є і будемо друзями, тому що ця людина для мене має колосальне значення. Він зробив мегатонни добра. Я його дуже поважаю. За нього готовий відстоювати істину у будь-яких інстанціях і країнах. Що ми і зробили в 27 лабораторіях. Я вважаю, що це питання знято.

 

Для політика, як і для будь-якої публічної людини, важливо добре виглядати. Чи в багатьох політиків є «пунктики» щодо зовнішності?

 

В меншості політикуму і еліти є. Слава Богу, що це меншість, а не більшість. Як правило, це люди завжди публічні, які хочуть бути молодими, красивими, енергійними. Вони розуміють, що їхня зовнішність – це їх успіх. Їхній успіх – це завжди свідоме сприйняття їхнього виборця або і підсвідоме. Тому що коли вони бачать дідуся або тьотю, яка, вибачте, зносилася, то розуміють, що мало енергії і той депутат не так буде захищати права свого виборця, як нова молодь з нової України, нової Волині.

 

 

ПРО ПЕРСПЕКТИВИ «ПЛАСТИЧНОЇ» ВОЛИНІ ТА ЖИТТЯ ДО 100 РОКІВ

 

До речі, про Волинь, з якою вас багато пов’язує. Які перспективи пластичної хірургії в нашому регіоні?

 

В мене мрія зробити у Турійському районі на березі мальовничого озера реабілітаційний центр, який був би перлиною нашого краю і України. Такі інноваційні проекти не подібні на інші. Враховуючи те, що я майже все літо проводжу на Волині і в батьків буваю кожен місяць. Ми працюємо з Єремеєвою Тетяною низку часу. Я думаю, що це є доречно.

 

 

Чи плануєте оперувати у Луцьку або на Волині?

 

Ми робимо всі оперативні втручання інвазивної хірургії – хірургії одного дня у Тетяни Єремеєвої. Я думаю з часом база буде розширена. До того ж в планах збудувати власний центр.

 

Ви і ваша клініка зробили безкоштовну операцію нашому земляку – десантнику Богдану Солов’янчуку, в якого постраждало обличчя під час бойових дій. Пластика – дороге задоволення. Чи сприяє держава для допомоги нашим військовим?

 

Держава жодним чином не сприяє. Ми всі роки незалежності боремось за легітимізацію професії – пластична реконструктивна хірургія. За роки незалежності, напевно, найкращим був міністр Поліщук, який легітимізував її. Всі інші міністри робили все, аби цієї професії не було. Хоча в світі вона є. Я не говорю, щоб легітимізувати «армію» фахівців, які збільшують груди, щоки, губи. Я кажу за легітимізацію реконструктивної хірургії, яка потрібна зараз нашим бійцям. Якщо влада не буде іти на зустріч, то ми будемо все робити в рамках громадського руху. Це армія з 350 хірургів, з них половина займається реконструктивною хірургією. Я вже не кажу про військову хірургію, відновлювальну для солдат, цивільних, які обпечені. Дітей з вродженими аномаліями. Це цілий ринок послуг, які є найбільш вартісними в цілому світі. В Україні він займає один із п’яти напрямків ефективної медицини, яка анонсована в рамках проекту по медичному туризму при Верховній Раді України. Є ціла робоча група, в яку я вхожу і граю одну з головних скрипок. Крім реконструктивної і пластичної хірургії, є ще стоматологія, протезування зубів, репродуктивні методики, лікування ДЦП. Якщо вже нас визнав світ, а власна держава не може. Це нонсенс. Я розумію, що держава в нас зайнята, в них багато проблем і руки не доходять, але це було б хорошою підвалиною для теперішнього міністра охорони здоров’я або Президента нашої країни, бо це потрібно для здоров’я нашої нації. Відлуння війни ще буде тривати багато років. Солдатів треба буде відновлювати. Їм треба буде відновлювати руки, ноги, обличчя, очні яблука, скальп, шкіру. В тому числі і, даруйте, статеві органи. Люди повинні бути повноцінними членами суспільства і сім’ї, родити нових людей. Якщо хтось буде цьому перешкоджати, то всі знають що таке громадський рух в Україні. Ми піднімемось.

 

 

 

У Луцьку ви проводите семінар «100 кроків до 100 років». Чи справді реально знайти «еліксир молодості» за рахунок медицини?

 

За допомогою скальпеля – ні. За допомогою партнерства духовного здоров’я і фізичного здоров’я – так. Духовне здоров’я для віруючої людини – це християнство. З точки зору поєднання цих двох змістів говоримо про те, що не може бути фізичного здоров’я без духовного і навпаки. Коли людина духовно здорова, то вона може бути фізично нездоровою. Може вона несе це як хрест і душа її стає ще святішою? Це розуміння патристики і догматики богослов’я. Більшість людей слабкі. Вони не можуть нести ті випробовування, які дає сучасний світ. Зараз Україна живе в умовах економічної кризи і в умовах постійної нестабільності, воєнного конфлікту, невизначеності, що буде завтра, нестабільності валюти. Ці речі, про які ми зараз говоримо, за змістом є набагато глибиннішими. Еліксиру як такого немає. Я не думаю, що це якась пігулка. Якийсь чудо-напій. Як про барона Мюнхгаузена, який капнув – волосся виросло, і людина молодша стала. В самій природі людини з початку народження закладено початок вмирання. Тому немає людей, які б жили безкінечно. Міф про Ноя і Адама, який говорив, що люди жили 900 з лишнім років пояснюється іншою системою літочислення. Виявляється був правий цар Давид, який говорив, що людське життя – це 70-80 років. Кращі з них – труд і хвороби. Не тривалість, а якість життя має найкращу цінність.

 

ПРО «КЛОНУВАННЯ» ПУТІНА

 

«Вечірній квартал» жартував, що і через сотні років Росією правитиме Володимир Путін. Чи можна за допомогою скальпеля «клонувати» людину або ж максимально комусь уподібнити?

 

Є приклад вівці Долі, але ці досліди заборонені, бо люди розуміють що може вийти мутант. Ніхто не може спрогнозувати, яким чином повернеться ця історія з клонованими живими істотами. Однак це трохи інша тема.

 

Щодо Путіна, то багато міфів, що це зовсім інша людина. Я в це не вірю. З точки зору зовнішності, всі топ-персони звертаються до послуг косметолога або пластичного хірурга. Чи це правильно? Бог їм суддя. З точки зору уподібнення людини до людини, то в мене є пацієнти, що приходили і просили зробити їх Анджеліною Джолі, Мерлін Монро, Монікою Белуччі. В світі були намагання зробити такі речі. Вони завершилися жахливо. Людську природу не можна міняти. На земній кулі 8 мільярдів населення і в кожного своя ДНК. Треба бути собою. В цьому краса. В Божому саду кожна квітка красива по-своєму. Кожна людина має свою індивідуальність. Я трішки переходжу в зону духовності, але вони пов’язані.

 

ПРО ЗАБОБОНИ І ТАБУ

 

Чи все в людському тілі можна виправити за допомогою скальпеля?

 

Не все. Є такі речі, які не виправляються. Скальпель виправляє макроструктури і макропроблеми. На рівні клітини скальпель не діє. Розмір його в мільярди рази більший за розмір клітини.

 

 

Пластику якої частини тіла ви не робили?

 

Я не торкаюся зміни статі і якихось урогінекологічних пластик. В мене є своє кредо, цінності і бачення.

 

Чи є у вас професійні забобони?

 

Немає. Забобони – гріх. Не треба вірити в них. Є духовні заборони. Я не роблю тих речей, які суперечать совісті.

 

 

Табу для лікаря Валіхновського…

 

Табу? Не роблю того, що суперечить моєму серцю. Це завжди закінчується великими трагедіями і розчаруваннями.

 

Розмовляв Андрій МОШКУНХірург Валіхновський: Серед моїх пацієнтів був один з губернаторів Волині Ростислав Валіхновський – один з найвідоміших реконструктивних хірургів Європи. Його лікарський хист і «чарівний скальпель» - остання надія для тисяч зневірених. Для одних він просто експерт телевізійних шоу, для інших – людина, яка змінила їх життя. Ним пишається Європа, але він – наш. Інтернет-видання «Волинська правда» не могло згаяти нагоду поспілкуватися з відомим земляком. Розпочинаємо розмову із лікарем Валіхновським у перерві між його консультаціями.
Андрій МОШКУН
Теги: Соціум Медицина


Хто знає фамілію екс-губернатора, який робив собі пластику в нього?
15:44 23.11.16, Зоя
Відповісти
Француз хє***р збільшив)))))))))))
11:46 26.11.16, Емінем
Франц?!))) подейкують, на дуже інтимну частину тіла ;)
12:11 24.11.16, Афродіта
яке чудо зробив лікар для жінки на передостанньому фото. Нехай Бог йому помагає добре і вдало оперувати людей, які цього дійсно потребують.
21:56 22.11.16, Добро
Відповісти
Ого, волинянин? Я завжди думала, що це київський чудолікар. Цікавий такий. Таке гарне інтерв*ю. Гарно говорить і так толково. Мені аж спало на дмку, що в такого лікаря аж почерк каліграфічніший і розбірливіший, ніж у всіх інших лікарів =)
21:29 22.11.16, здивована
Відповісти
Я зауважив, що пан Андрій підписує тексти своїм ім*ям тільки ті, за які не соромно. Молодець, з таким підходом в журналістиці стане другим Гордоном.
21:10 22.11.16, Володимир
Відповісти
Володимир, ви серйозно вважаєте, що маєте рацію? В Андрія вже он які знайомі є. Побійтеся скальпеля) ахахаах
21:32 22.11.16, мир вам
а звідки ви знаєте де Андрієві матеріали, а де ні?)
21:31 22.11.16, редакція
до слова, ліпше так - ніж бути ніким у журналістиці)
21:24 22.11.16, Афродіта
це все заздрість у людях говорить)
21:20 22.11.16, Афродіта
А собі дозволив би зробити щось з своїм тілом?
21:07 22.11.16, Оксана
Відповісти
пфф, він і так солідний мужчина, який не знає, що таке комплекси зовнішності. Для чого йому "робити щось із своїм тілом"?
21:41 22.11.16, ЕКСПЕРТка
ого!
17:17 22.11.16, Петро
Відповісти
А автору за це інтервю пластику на яку частину тіла зробити обіцяли?
16:31 22.11.16, Дарина
Відповісти
ага, тобі на мозок обіцяв:)
21:43 22.11.16, фани
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації