Реєстрація
«Працювати в ОДА стає небезпечно», - очільник Волині

«Працювати в ОДА стає небезпечно», - очільник Волині

11:18 10.01.2017
Голова Волинської ОДА нарікає на комунальників, які не забезпечили належного рівня температурного режиму у стінах обласної адміністрації. Через холод, каже Гунчик, уже скоро половина працівників можуть опинитися на лікарняному, - пише «Волинська правда».

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

 

За словами керманича області, сьогоднішня оперативна нарада повинна була бути скасована, адже температура повітря у стінах адміністрації не перевищує 10 градусів. Подекуди, каже Гунчик, батареї зовсім не гріють, як наприклад і в кабінеті голови ОДА.

 

«За логікою речей, оперативна нарада сьогодні мала бути відмінена, бо працювати в таких умовах небезпечно», - додає Гунчик.

 

За словами губернатора, немалі кошти нині адміністрація сплачує за комунальні послуги, втім якість послуг далеко не відповідає нормі, тому очільник Волині підготував лист до голови Волинської обласної ради із проханням дати оцінку роботі КП «Управління будинком обласної ради».

 

Володимир Гунчик також вимагає в управління ЖКГ провести перевірку та заміри температурних режимів у кабінетах, зокрема, із залученням ДКП «Луцьктепло», представників департаментів та управлінь, скласти відповідний акт та вказати пропозиції щодо розрахунків за надані послуги. При цьому, Володимир Гунчик наголосив на важливості виміру у кабінетах не температури повітря, а власне батарей.

 

«Працювати в таких умовах небезпечно, бо температура в приміщеннях ОДА не більше 10 градусів. Про ці речі не треба боятися говорити... Не можна ж так знущатися над людьми. Зайдіть в кабінет голови ОДА: нуль цілих, нуль десятих температура батарей. Через два дні половина людей будуть на лікарняному», - підкреслив Гунчик.«Працювати в ОДА стає небезпечно», - очільник Волині Голова Волинської ОДА нарікає на комунальників, які не забезпечили належного рівня температурного режиму у стінах обласної адміністрації. Через холод, каже Гунчик, уже скоро половина працівників можуть опинитися на лікарняному, - пише «Волинська правда».
Теги: Соціум


Не замерзнуть. Я прийшла після вихідних, то ручка писати не хотіла, замерзала. І нічого. наш шеф навіть виду не подав.
21:37 12.01.17, Яна
Відповісти
То все підступні дії гунчикових "конкурентів".
12:09 10.01.17, Аня
Відповісти
А то нічо, шо його підлеглі забули дороги почистити?
11:54 10.01.17, Гріша
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації