Реєстрація
Депутати Луцькради підтримують ідею створення муніципального хору

Депутати Луцькради підтримують ідею створення муніципального хору

11:06 11.01.2017
У Луцьку пропонують створити муніципальний академічний хор, - повідомляє «Волинська правда».

Як ми уже повідомляли, ініціатива лучан про створення КП «Муніципальний хор «Луцьк», яка була зареєстрована на сайті електронних петицій Луцька набрала 333 голоси із 300 необхідних.

 

На думку лучан, потреба у створенні муніципального академічного хору давно на часі, подібні колективи успішно працюють в усіх обласних та багатьох районних центрах України, окрім Рівного і Луцька.

 

Пропозицію про створення муніципального академічного хору у Луцьку, яку озвучила Наталія Бунда, на засіданні постійної комісії постійної комісії Луцької міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму уже підтримали не тільки на сайті електронних петицій, але й відомі митці краю.

 

«Хороший хоровий колектив збагатить культурний потенціал міста, покращить імідж Луцька,- переконана Наталія Бунда. А тим паче, ним керуватиме відомий хоровий диригент, заслужений діяч України Василь Мойсіюк».

 

Чи буде у Луцьку такий колектив – вирішуватимуть депутати на черговій сесії міськради.Депутати Луцькради підтримують ідею створення муніципального хору У Луцьку пропонують створити муніципальний академічний хор, - повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Дозвілля Культура


Бунда тепер на хор ще мільйон в Романюка випросить.
12:21 11.01.17, Елла
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації