Реєстрація
Відтепер і в Луцьку можна одружитися за 24 години

Відтепер і в Луцьку можна одружитися за 24 години

15:21 11.01.2017
Кабінет Міністрів України розширив пілотний проект щодо спрощеної процедури реєстрації шлюбу за 24 години. Цей проект запроваджено і в Луцьку.

Про це повідомляє Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

 

Відповідно до згаданого вище розпорядження Кабінету Міністрів України, передбачено таку процедуру реєстрації шлюбу в місті реалізації проекту:

- заявники можуть самі обрати місце та час реєстрації;

- між організатором і заявником укладається письмовий договір;

- реєстрація шлюбу здійснюється на території організатора.

 

За новою процедурою право організації проведення реєстрації шлюбу надається суб’єкту господарювання - юридичній особі публічного права. Таку послугу буде надано, на разі, Державним історико-культурним заповідником у м. Луцьку (Луцький замок) . Ця нова послуга від Міністерства юстиції України надає можливість зареєструвати шлюб швидко і зручно, без попередньої реєстрації і відвідувань відділів ДРАЦСу.

 

Зареєструвати шлюб за 24 години можна тепер за адресою: вул.Драгоманова, 23, вул.Кафедральна, 1, м. Луцьк, Волинська область, 43016.

 

Пара, яка має намір одружитися, може зв’язатись за телефонами (0332)71- 54-17( відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області), (0332) 71-44- 37(Луцький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області).Відтепер і в Луцьку можна одружитися за 24 години Кабінет Міністрів України розширив пілотний проект щодо спрощеної процедури реєстрації шлюбу за 24 години. Цей проект запроваджено і в Луцьку.
Теги: Соціум Право і закон


І скільки таке щастя вартує?
16:52 11.01.17, Діма
Відповісти
А розлучитися?р
16:49 11.01.17, Роман
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації