Реєстрація
На волинському кордоні виявили  хімікатів на суму близько 150 тисяч

На волинському кордоні виявили хімікатів на суму близько 150 тисяч

16:45 11.01.2017
Учора вранці прикордонники Луцького загону спільно з митниками у пункті пропуску «Ягодин» затримали товари сільськогосподарського призначення.

Про це інформу прес-служба прикордонників.

 

Прихований товар виявили в ході реалізації інформації, яка напередодні надійшла від співробітників оперативних підрозділів Держприкордонслужби.

 

Тому вантажний автомобіль «Вольво», який прибув у пункт пропуску, прикордонники вивели для додаткової перевірки спільно із співробітниками митного поста. Українець прямував цим автомобілем на виїзд та перевозив вантаж паливних гранул.

 

Під час огляду вантажного відділення прикордонники знайшли приховані ємності із сільськогосподарською хімією. Всього серед паливних гранул було приховано 62 л та 38 кг речовин для боротьби зі шкідниками на загальну суму близько 150 тисяч гривень.

 

На порушника складено адмінпротокол, товар вилучено для проведення експертизи.

 

 

 

 На волинському кордоні виявили  хімікатів на суму близько 150 тисяч Учора вранці прикордонники Луцького загону спільно з митниками у пункті пропуску «Ягодин» затримали товари сільськогосподарського призначення.
Теги: Соціум Надзвичайне


Від наших клоунів можна шо хоч чекати, але вони явно не перейматимуться через високі ціни. В них же гроші кілограмами вимірюються, а ми, простакі, зарплатою рахуєм.
20:52 11.01.17, Захар
Відповісти
Зарання ввозити почали. бояться, що навесні ще дорожчими будуть.
20:49 11.01.17, Катя
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації