Реєстрація
Луцькрада виділить гроші для спортивних клубів

Луцькрада виділить гроші для спортивних клубів

11:16 11.01.2017
Луцька міська рада передбачила кошти для клубів, що грають у вищих спортивних лігах. Про це стало відомо сьогодні, 11 січня, під час засідання тимчасової комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, - пише «Волинська правда».

Члени бюджетної комісії згодилися на тому, що необхідно закласти кошти для підтримки спортивних клубах, які виступають у вищих лігах національної першості. Під час обговорення депутати згодилися закласти у проекті бюджету на 2017 рік для підтримки спортивних клубів 300 тисяч гривень.

 

У підсумку, комісія підтримала виділення коштів для спортсменів. За таку пропозицію проголосували 5 депутатів.

 

Нагадаємо, що спортивні клуби Луцька зверталися до міськради з проханням матеріальної підтримки. Для прикладу, баскетбольний клуб «Волиньбаскет» організовував круглий стіл за участю представників міської влада та громадськості.Луцькрада виділить гроші для спортивних клубів Луцька міська рада передбачила кошти для клубів, що грають у вищих спортивних лігах. Про це стало відомо сьогодні, 11 січня, під час засідання тимчасової комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, - пише «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка Спорт


Дєндібєрін радий - як слон.
12:08 11.01.17, Настя
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації