Реєстрація
Роз’яснили, чому у Волинській ОДА холодно

Роз’яснили, чому у Волинській ОДА холодно

11:51 11.01.2017
Нарікання голови облдержадміністрації на безвідповідальність в роботі комунальної установи "Управління будинком Волинської обласної ради" при забезпеченні адмінбудинку обласної ради теплом -- безпідставні. Про це заявив в.о. начальника комунальної установи Віктор Талашко в доповідній записці для голови обласної ради Ігоря Палиці. Про це інформує прес-служба Волинської обласної ради.

"Працівники комунальної установи разом із інженерними службами ДКП "Луцьктепло" почали займатися вирішенням цього питання ще у минулому році. Але в зв’язку з тим, що в деяких будинках, які межують поряд з приміщенням обласної ради, були встановлені індивідуальні теплові пункти, гідравліка системи опалення з котельні, що знаходиться на вул. Задворецькій, 21 до адмінбудинку змінилася. В результаті зник перепад тиску між подачею та зворотною лінією, який тепер становить 0,46 МПа (при потребі 0,56 МПа на подачі). У свою чергу, це призвело до розбалансування системи опалення в адмінбудинку та її зупинки. Як наслідок, виник різкий перепад температур між подачею (+62,9 С) та зворотною лінією (+ 25,5 С).

 

На даний час вживаються всі можливі заходи щодо технічного вирішення цього питання. До його вирішення крім працівників комунальної установи "Управління будинком Волинської обласної ради" підключені технічні служби ДКП "Луцьктепло", - йдеться в доповідній записці в.о. начальника КУ "Управління будинком Волинської обласної ради" Віктора Талашка.

 

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: «Працювати в ОДА стає небезпечно», - очільник ВолиніРоз’яснили, чому у Волинській ОДА холодно Нарікання голови облдержадміністрації на безвідповідальність в роботі комунальної установи "Управління будинком Волинської обласної ради" при забезпеченні адмінбудинку обласної ради теплом -- безпідставні. Про це заявив в.о. начальника комунальної установи Віктор Талашко в доповідній записці для голови обласної ради Ігоря Палиці. Про це інформує прес-служба Волинської обласної ради.
Теги: Соціум


Хай попробують як то на роботі сидіти в трьох светрах і ногі тримати біля батареї.
13:26 11.01.17, Юля
Відповісти
hbzWAj <a href="http://rrkvvctkkkjm.com/">rrkvvctkkkjm</a>, [url=http://yaziikplwzjy.com/]yaziikplwzjy[/url], [link=http://udntawmwbptn.com/]udntawmwbptn[/link], http://tolwwqfzzpem.com/
15:50 17.03.17, GUxHxqiKWxJvqFdMo
Нічого їм не зробиться. Всі на офісах мерзнуть. Хай і вони побудуть як прості смертні. а то коли до них не прийдеш - то вони вбрані ніби літо там завжди.
12:28 11.01.17, Зоя
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації