Реєстрація
У Луцьку дорожчають алкоголь і сигарети

У Луцьку дорожчають алкоголь і сигарети

21:07 11.01.2017
Відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.  

Участь у засіданні Координаційної ради взяли заступник міського голови Сергій Григоренко, начальник управління розвитку підприємництва та реклами міської ради, депутат міської ради Олександр Козлюк, депутати міської ради, представники виконавчих органів міської ради та державних органів, а також суб`єкти підприємницької діяльності, керівники територіальних та галузевих об`єднань підприємців.

 

Заступник начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна поінформувала учасників засідання про зміни, що відбулися в податковому кодексі, та вступають у дію з 1 січня цього року.

 

Прозвучала інформація про те, що з 1 січня 2017 року припиняє дію закон, що передбачав подачу підприємцями звітів щодо роздрібного продажу тютюнових виробів та алкоголю. Також повідомили, що з 1 січня поточного року збільшується розмір акцизного податку на алкоголь та цигарки.

 

У ході проведення Координаційної ради в учасників виникало чимало запитань, що свідчить про зацікавленість підприємців у застосуваннях норм законодавства при реалізації підприємницької діяльності, оформленні трудових відносин з найманими працівниками, уникнення штрафних санкцій тощо.У Луцьку дорожчають алкоголь і сигарети Відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.  
Теги: Соціум Економіка


Сьогодні подорожчала горілка, взавтра збільшиться кількість пацієнтів в приймальному, які отруїлися сурогатом.
21:30 11.01.17, Хома
Відповісти
Zph7vV <a href="http://glybhbkkmovp.com/">glybhbkkmovp</a>, [url=http://yrwahpwmkrow.com/]yrwahpwmkrow[/url], [link=http://nfpkrgntrdgx.com/]nfpkrgntrdgx[/link], http://fusskniskimh.com/
05:00 27.03.17, UNlXVaKtcEu
avWI1Z <a href="http://hbgfwifgaqvn.com/">hbgfwifgaqvn</a>, [url=http://snnjgocftxzp.com/]snnjgocftxzp[/url], [link=http://urvqhioffbgp.com/]urvqhioffbgp[/link], http://aczhauuhsjah.com/
23:31 26.03.17, JhVLZTkipTaEepqBFzH
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації