Реєстрація
Для перевезення луцьких інвалідів у мерії знайдуть автобус із пандусом

Для перевезення луцьких інвалідів у мерії знайдуть автобус із пандусом

13:57 11.01.2017
Депутати Луцької міської ради занепокоєні нестачею автобусів в місті, що оснащені пандусами, а тому просять управління транспорту зайнятися вирішенням цього питання і залучити до роботи таких перевізників, які могли забезпечити підопічних терцентру соцзахисту автобусами із спецзасобами, - «Волинська правда».

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

Відтак, із власною пропозицією до членів комісії звернувся депутат Петро Нестерук. У своєму зверненні він наголосив на нестачі автобусів, які оснащені пандусами і просив знайти можливість забезпечити відповідним транспортом територіальний центр соцзахисту населення, що опікується людьми з обмеженими можливостями.

 

Натомість депутати зазначили, що ті перевізники, які перемогли у тендерах на перевезення пасажирів у Луцьку повинні були забезпечити певну кількість транспорту оснащеного спецзасобами для людей- інвалідів і такі автобуси в місті були. Однак, як виявилося, пандуси із громадського транспорту почали поступово знімати, мовляв, їх не використовують.

 

Своєю чергою, заступник Луцького міського голови Тарас Яковлєв зазначив, що у рамках програми співпраці Польща-Білорусь-Україна планується закупівля спец автомобілів для терцентру, однак це питання поки є перспективним і його реалізація можлива із 2018 року.

 

Власне тому, члени комісії вирішили доручити управлінню транспорту Луцькради залучити до вирішення питання підприємство електротранспорту, оцінити, скільки транспортних засобів у місті оснащені спецзасобами для людей з інвалідністю, а також залучити перевізника, який може гарантувати територіальному центру соцзахисту комфортабельний автобус із пандусами.Для перевезення луцьких інвалідів у мерії знайдуть автобус із пандусом Депутати Луцької міської ради занепокоєні нестачею автобусів в місті, що оснащені пандусами, а тому просять управління транспорту зайнятися вирішенням цього питання і залучити до роботи таких перевізників, які могли забезпечити підопічних терцентру соцзахисту автобусами із спецзасобами, - «Волинська правда».
Теги: Соціум


То все тільки слова. Зараз скажуть, що на такі нові автобуси нема грошей.
16:35 11.01.17, Свєта
Відповісти
Вони хоть по дорозі горіти не будуть?
14:23 11.01.17, Івась
Відповісти
А нові куплять чи такі мтарі як в Польші.
14:20 11.01.17, Едік
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації