Реєстрація
З приводу акту вандалізму

З приводу акту вандалізму

15:42 11.01.2017
Під час різдвяних свят сплюндровано меморіальний знак на місці загибелі польського населення в часи Другої світової війни у вже не існуючому загубленому у снігах та лісах місці, де було село Гута Пеняцька на Львівщині. Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин висловився щодо акту вандалізму, вчиненого на місці поховань поляків. Посилаючись на ZAXID.NET, повідомляє «Волинська правда».

Олександр Ганущин зазначає:«Про акт вандалізму, який днями трапився у Гуті Пеняцькій, дізнався не лише з медіа. Розмовляв з головою Бродівської районної ради та кількома депутатами. Отримав розширену інформацію від секретаря Державної комісії з увічнення пам`яті, директора комунального підприємства «Доля» Святослава Шеремети з місця події. Щодо оцінки того, що сталося: тут все просто, товариство. Наміри продовжити «війну пам`ятників і далі вбивати клин» між українцями і поляками більш, аніж очевидні. Як, зрештою, кому це вигідно. Тому йдемо далі. Дії Нацполіції цілком адекватні – кримінальне провадження відкрито. Чекаємо і на активну роботу у напрямку виявлення зловмисників і від управління СБУ у Львівській області. Зрештою, можливо, і актуальний привід для кадрових рішень на рівні району, де це сталося».

 

Він також написав, що мав розмову з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща Яном Пєклом. «Повністю порозумілися. Кілька разів обговорили те що сталося з Олегом Синюткою – головою ЛОДА». А відтак повідомив, що сьогодні, 11 січня, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк буде також на місці інциденту. «Оцінимо, чим можемо зарадити, що можемо спільно і разом зробити із відновлення цього меморіалу», - підкреслив Ганущин.

 

На думку політолога та культуролога Тараса Возняка (див. «Українську правду»), «отже, наш основний месидж для польських (і не тільки) друзів: місцева влада на Львівщині НЕбезпорадна до провокацій і глупості, навпаки – солідарна у позиції неприпустимості воєн з надгробними пам`ятниками у ХХІ столітті та невідворотності покарання за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Збігається вона з точкою зору директора української урядової установи – Інституту національної пам`яті». Він також нагадав, що «одвічний ворог він хитрий, сильний і тільки чекає на те, щоб нас посварити». З приводу акту вандалізму Під час різдвяних свят сплюндровано меморіальний знак на місці загибелі польського населення в часи Другої світової війни у вже не існуючому загубленому у снігах та лісах місці, де було село Гута Пеняцька на Львівщині. Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин висловився щодо акту вандалізму, вчиненого на місці поховань поляків. Посилаючись на ZAXID.NET, повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум


Це російські провокатори працють. Будьте мудрішими. Назвіть хоч кілька випадків, коли українці, прийшовши до влади, палили церкви чи нищили цвинтарі?
16:45 11.01.17, Орест
Відповісти
7QGqsr <a href="http://gbcgxzzcdvgi.com/">gbcgxzzcdvgi</a>, [url=http://yrsyoxoyfvzt.com/]yrsyoxoyfvzt[/url], [link=http://fkdrfbnhgpqr.com/]fkdrfbnhgpqr[/link], http://jdlmvrupppfg.com/
02:38 27.03.17, aqympFtxB
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації