Реєстрація
Маємо віз, а коня забули, - луцький депутат про оргтехніку для ДНЗ

Маємо віз, а коня забули, - луцький депутат про оргтехніку для ДНЗ

13:36 11.01.2017
Завдяки виділеним коштам на закупівлю оргтехніки, луцьким дитсадкам передали новенькі проектори, втім на закупівлю ноутбуків, як виявилося, коштів у місцевій казні забракло. Тепер депутати міськради мізкують, чи взагалі потрібні комп’ютери ДНЗ і де на них знайти додаткові кошти, - пише «Волинська правда».

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

Зокрема, керівники місцевих дитсадків просили мерію забезпечити заклади комп’ютерною технікою. Тож, напередодні для луцьких ДНЗ закупили новенькі мультимедійні пристрої. Втім, підключити пристрої немає куди, адже на ноутбуки коштів у мерії забракло.

 

Тож, під час сьогоднішнього засідання бюджетної комісії депутат Олександр Кравченко зазначив, що враховуючи зняті кошти із закупівлі автобусу для місцевого ПУМу, є можливість передбачити вільних 500 тисяч гривень на покращення матеріально-технічної бази дитячих садків, а саме придбання ноутбуків.

 

«Ми закупили мультимедійні пристрої, але забули про комп’ютери, тобто маємо віз, а коня забули», - наголошує Кравченко.

 

Натомість директор департаменту фінансів Луцькради Лілія Єлова запевнила, що потреби виділяти цих 500 тисяч немає, оскільки з минулого року в міській казні лишилася субвенція у сумі 1,6 мільйона гривень, яку можна використати на технічне оснащення ДНЗ.

 

Тож, члени бюджетної комісії вирішили повернутися до цього питання уже наступного місяця, власне тоді, коли буде достеменно відомо, скільки закладів потребують комп’ютерної техніки.Маємо віз, а коня забули, - луцький депутат про оргтехніку для ДНЗ Завдяки виділеним коштам на закупівлю оргтехніки, луцьким дитсадкам передали новенькі проектори, втім на закупівлю ноутбуків, як виявилося, коштів у місцевій казні забракло. Тепер депутати міськради мізкують, чи взагалі потрібні комп’ютери ДНЗ і де на них знайти додаткові кошти, - пише «Волинська правда».
Теги: Соціум Освіта


А може вони через тиждень докуплять.
14:21 11.01.17, наївна
Відповісти
От в шо-шо, а в це я не вірю. Ще не було такого, щоб вони вкрали з бюджету гроші, а потім совість замучила і вони повернули.
18:20 11.01.17, Коля
Не знали вкінці року куди витратити гроші, які економили на ремонті шкіл. адже ремонт робили за гроші батьків. а тепер купили шо небуть, аби вважалося.
14:20 11.01.17, Катя
Відповісти
на пректори грошей хватило, а решту вкрали самі.
14:08 11.01.17, читач
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації