Реєстрація
На пам’ятник Бандері у Луцьку планують знову виділити кошти

На пам’ятник Бандері у Луцьку планують знову виділити кошти

13:32 11.01.2017
Члени бюджетної комісії планують виділити кошти на спорудження у місті пам’ятника Степанові Бандері, втім питання місця розміщення постаменту вкотре лишилося відкритим, - інформує «Волинська правда».

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Луцькради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

На розгляд членів постійної комісії було винесене питання виділення коштів на встановлення пам’ятника Бандері. З огляду на реальні можливості, депутати погодили виділення коштів за рахунок збільшення пайової участі на 350 тисяч гривень.

 

Окрім того, депутати вкотре підняли спірне питання: де ж розміщувати постамент, і знову вступили у дискусію. Як відомо, пам’ятник уже давно планували розмістити на площі біля РАЦСу, однак чимало містян таку пропозицію не підтримують, мовляв, палац урочистих подій не місце для Бандери. Натомість цей постамент пропонують встановити ближче до центру, наприклад у сквері навпроти будівлі прокуратури.

 

За словами обранця громади Сергія Були, пам’ятник має бути в центрі, бо Степан Бандера - визначна особа, а в спальному районі можна розмістити зовсім іншу споруду. На його переконання, тільки 10% із опитаних лучан підтримують ініціативу встановлення пам’ятника Бандері перед РАЦСом, решта – проти. Саме тому депутат пропонує провести громадські слухання, завдяки якому свою думку могли би висловити самі містяни.

 

Натомість голова постійної комісії Павло Данильчук нагадав своїм колегам, що на часі стоїть питання лишень виділення коштів на монумент, а от із місцем його розміщення депутати визначатимуться пізніше. Варто нагадати, що торік Луцька міська рада уже виділяла 200 тисяч гривень на пам’ятник Степанові Бандері.На пам’ятник Бандері у Луцьку планують знову виділити кошти Члени бюджетної комісії планують виділити кошти на спорудження у місті пам’ятника Степанові Бандері, втім питання місця розміщення постаменту вкотре лишилося відкритим, - інформує «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка


Пам*ятник Бандері для комуняків як серпом по яйцях.
18:21 11.01.17, Поліна
Відповісти
7eHycX <a href="http://eqhvfltbcvuo.com/">eqhvfltbcvuo</a>, [url=http://hxigqdvwcivw.com/]hxigqdvwcivw[/url], [link=http://kqqjnrgceedn.com/]kqqjnrgceedn[/link], http://zfdwwxnixhns.com/
15:40 02.03.17, NEYOvLhBUjTSAb
Ото сидять комуняцькі вилупки і придумують, що б то зробити, щоб пам*ятник не поставити.
14:22 11.01.17, Дід Панас
Відповісти
Була сам проти бандери, але не висловлюється відкрито, тож придумує всяку хєрню, аби відтягнути встановлення постамента.
14:21 11.01.17, Ніна
Відповісти
Бандера має бути на площі Героїв Небесної сотні.
14:18 11.01.17, Іван
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації