Реєстрація
2017-й для України - це деіндустріалізація, деградація і депопуляція

2017-й для України - це деіндустріалізація, деградація і депопуляція

20:25 11.01.2017
2017 рік для України пройде під знаком кількох «Д»: деіндустріалізація, деградація, дебілізація і депопуляція. Про це на прес-конференції 10 січня заявив керівник Центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов. Посилаючись на « АСН», повідомляє «Волинська правда».

Золотарьов зазначив: «2017 рік для України пройде під знаком кількох «Д». Перше - це деіндустріалізація. Зношення виробничих фондів вже досяг 80%. Це показник досить красномовний для будь-якого, хто хоч трохи розбирається в економіці. Друга тенденція - деградація соціальної сфери через вбивство медицини, дебілізація, скажемо прямо, сфери освіти. Все це перетворює Україну на країну, з якої просто біжать. За оцінками експертів, в найближчі роки ми отримаємо - мінус 10 млн в результаті масової еміграції в інші країни. І ще один тренд - це подальша депопуляція. Так щомісяця в Україні вимирає така кількість українців, що можна порівняти з районним центром». На його думку, що стосується політики, то основним трендом стане посилення президентської вертикалі.

 

«На найближчі шість місяців президент залишиться центральною фігурою, яка буде «банкувати». Остання перешкода - це Арсен Аваков, який, якщо додумається, може принести Сергія Пашинського як «сакральну жертву», тим більше що зараз на підході скандал з його сином в «Укроборонпромі» в світлі розриву Таїландом договору на постачання військових автомобілів, адже ми не змогли виконати контракт, поставивши тільки 20 таких автомобілів», - вважає Золотарьов.

 

За його словами, в інформаційному полі 2017 рік стане роком корупційних і гучних скандалів як у Верховній Раді, так і між міністрами, політиками: «Все це вже призвело до рекордного низького рівня довіри до влади».2017-й для України - це деіндустріалізація, деградація і депопуляція 2017 рік для України пройде під знаком кількох «Д»: деіндустріалізація, деградація, дебілізація і депопуляція. Про це на прес-конференції 10 січня заявив керівник Центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов. Посилаючись на « АСН», повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Політика


Здадуть в ВР якогось одного-двох корупціонерів, роздують з цього шоу і на цьому все закінчиться.
20:41 11.01.17, Вася
Відповісти
Прізвище якесь в нього не дуже українське, через те й прогноз такий...
20:39 11.01.17, Данило
Відповісти
В таких прогнозах можна шо хоч говорити, а потім як не збудуться, то ніхто й не згадає. А якщо збудуться, то завжди можна сказати: "А я попереджав!"
20:36 11.01.17, Льоня
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації