Реєстрація
Лучан кличуть на «Щедрий вечір»

Лучан кличуть на «Щедрий вечір»

20:04 11.01.2017
Лучан та гостей міста запрошують на концерт духовної хорової музики «Щедрий вечір!», який відбудеться 13 січня. Про це організатори інформують «Волинську правду».

Зокрема, лучан запрошують на святково-обрядове різдвяне дійство, яке відбудеться 15 січня 2017 р. в Палаці культури міста Луцька «Три празники в гості», метою якого є збереження та відродження нематеріальної культурної спадщини, популяризація волинських різдвяних звичаїв і обрядів.

 

Організатори – управління культури Волинської облдержадміністрації, Обласний науково-методичний центр культури за підтримки Луцької міської ради.

 

У програмі: колядки, щедрівки, віншування, обряди «Водіння Кози», «Маланка».

 

До участі запрошені кращі фольклорні колективи з Луцька, Ковельського, Іваничівського, Маневицького, Старовижівського, Шацького, Ківерцівського, Луцького, Камінь-Каширського, Любешівського, Володимир-Волинського районів.

 

Початок різдвяного дійства о 12.00.



Лучан кличуть на «Щедрий вечір» Лучан та гостей міста запрошують на концерт духовної хорової музики «Щедрий вечір!», який відбудеться 13 січня. Про це організатори інформують «Волинську правду».
Теги: Соціум Дозвілля Культура


Враження напишем потім.
20:37 11.01.17, Шурік
Відповісти
RLgXcH <a href="http://rmgdpdoegbjz.com/">rmgdpdoegbjz</a>, [url=http://didrvxawruwj.com/]didrvxawruwj[/url], [link=http://jxystmhmqbam.com/]jxystmhmqbam[/link], http://kozockvvporx.com/
18:08 05.03.17, pQqNLIxDFtFePozPnJK
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації