Реєстрація
У Луцьку найближчим часом проїзд для пільговиків може стати платним

У Луцьку найближчим часом проїзд для пільговиків може стати платним

15:00 11.01.2017
Депутати Луцької міської ради обговорювали можливість монетизації пільг для відповідної категорії користувачів громадським транспортом. Якщо такі зміни у мерії затвердять, то платитимуть за проїзду тролейбусах в Луцьку всі, - пише «Волинська правда».

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету.

 

За словами заступника міського голови Луцька Сергія Григоренка, держава не збирається компенсовувати витрати на перевезення пільговиків у транспорті, натомість погасити витрати ЛПЕ міська казна не в змозі.

 

Тож, після того як Луцькрада та ЛПЕ визначаться із точною кількістю пільговиків в місті та витратами з бюджету за безкоштовні проїзди, ПриватБанк безкоштовно протягом 2-3 місяців видасть картку пільговика.

 

Обранець громади Григорій Пустовіт пояснив, якщо такі зміни будуть внесені і пільги таки монетизують, тоді кошти щомісячно надходитимуть на банківські рахунки пільговиків, подібно до зарахування інших пільг, пенсій та соцвиплат. Таким чином, пільгова категорія населення зніматиме ці кошти і в громадському транспорті їм також доведеться оплачувати проїзд. Ніякої відмовки за типом «у мене посвідчення», каже Пустовіт, в такому випадку не діятиме.

 

Саме завдяки монетизації пільг, зазначають депутати, вдасться підтримати економічне становище підприємства електротранспорту, яке бідкається на нерентабельність перевезень через велику кількість пільговиків, що не сплачують за проїзд. Відповідний проект рішення луцькі депутати зможуть розглянути на сесії уже в лютому.У Луцьку найближчим часом проїзд для пільговиків може стати платним Депутати Луцької міської ради обговорювали можливість монетизації пільг для відповідної категорії користувачів громадським транспортом. Якщо такі зміни у мерії затвердять, то платитимуть за проїзду тролейбусах в Луцьку всі, - пише «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка


ХАЙ БИ ПУСТОВІТ МОРДУ ЗАКРИВ http://4vlada.com/rivne/50443
20:32 11.01.17, СПОСТЕРІГАЄМО АТО
Відповісти
А пільги заберуть в прокурорських робітників чи може в муніципалів?
16:50 11.01.17, Вася
Відповісти
Хєр два в них заберуть! Канєшно під роздачу попадуть пенсіонери.
17:13 11.01.17, Йосип
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації