Реєстрація
Судитимуть волинян, які у прикордонників відбивали «своїх»

Судитимуть волинян, які у прикордонників відбивали «своїх»

22:31 11.01.2017
Ратнівським відділом Ковельської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо трьох мешканців села Кортеліси та мешканця села Доманово Ратнівського району, які чинили опір працівникам Луцького прикордонного загону під час виконання ними службових обов’язків з охорони державного кордону та умисно заподіяли прикордонникам легкі тілесні ушкодження.

Як уже відомо волинянам, увечері 21 вересня 2016 року поблизу села Сільця-Млинівські Ратнівського району старшина Луцького прикордонного загону помітив правопорушника, який знаходився неподалік від державного кордону і при собі мав пакунок із невідомим вмістом. Прикордонник наказав правопорушникові зупинитись. Зловмисник же законних вимог не виконав, а намагався втекти. Його зупинили троє прикордонників, які нагодилися на допомогу колезі. Однак підмогу отримав і правопорушник. Із лісу вийшли троє його товаришів та почали шарпати прикордонників за форменний одяг, намагаючись забрати пакунок. – повідомляє прес-служба прокуратури області.

 

За якийсь час один із правопорушників сів у авто, яке під’їхало, і, як з’ясувалося потім, поїхав кликати ще підмогу. Відтак, коли працівники прикордонної служби із двома затриманими правопорушниками підійшли до службового автомобіля, у якому чекало ще двоє їхніх колег, туди ж на трьох авто під’їхало близько 15 чоловіків із наміром відбити у прикордонників «своїх».

 

У результаті вони таки звільнили правопорушників та забрали пакунок. Не налякало зловмисників ні попередження охоронців кордону про застосування вогнепальної зброї, ні навіть два постріли у повітря.

 

Завдавши чотирьом прикордонникам численних ударів ногами та руками, правопорушники втекли, але невдовзі були затримані.

 

Усіх чотирьох найактивніших зловмисників обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 342, ч.2 ст. 345 Кримінального кодексу України.

 

Тепер – слово за судом.Судитимуть волинян, які у прикордонників відбивали «своїх» Ратнівським відділом Ковельської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо трьох мешканців села Кортеліси та мешканця села Доманово Ратнівського району, які чинили опір працівникам Луцького прикордонного загону під час виконання ними службових обов’язків з охорони державного кордону та умисно заподіяли прикордонникам легкі тілесні ушкодження.
Теги: Соціум Надзвичайне


Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації