Реєстрація
Я не збираюся утримувати безробітних, – прем'єр

Я не збираюся утримувати безробітних, – прем'єр

22:10 11.01.2017
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за те, щоб держава переорієнтувалася з виплати допомоги безробітним на створення нових робочих місць.

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів після доповіді міністра соціальної політики Андрія Реви, - пише «Українська правда».

 

«Зміна системи зайнятості є дуже важливою сьогодні для нашої країни. Я думаю, що дуже швидко ми маємо завершити роботу над формуванням підходів – я думаю, що вже багато чого зроблено, – і перейти до практичних змін у цій сфері», – сказав Гройсман.

 

«І окремо хочу сказати про Службу зайнятості. Я не збираюся утримувати Службу зайнятості. Я не збираюся утримувати безробітних. Я збираюся дати людям нормальну роботу й нормальну заробітну плату», – заявив він.

 

«Зміна цієї філософії має бути на порядку денному тих, хто сьогодні опікується Службою зайнятості. Я просив би, щоб Ви (Рева – ред.) довели це до керівництва Служби зайнятості. Ні – розганю (розжену – ред.). І приведемо тих людей, хто зможе нормально ситуацію там налагодити», – сказав прем’єр.

 

Він виступає за працевлаштування громадян, а не утримання безробітних.

 

«Мені ці байки статистичні не потрібні – я вже заслуховував їх не один раз. Я вважаю, що треба змінити модель фінансування: з моделі фінансування служби на модель підтримки створення робочих місць», – сказав Гройсман.

 

«Я думаю, що наші ідеї, які ми найближчим часом презентуємо, будуть достатньо ефективними. І тут важливо, щоб ми рухалися дуже швидко», – додав він.Я не збираюся утримувати безробітних, – прем'єр Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за те, щоб держава переорієнтувалася з виплати допомоги безробітним на створення нових робочих місць.
Теги: Соціум Політика


Біржу й так давно треба було ліквідувати. Всі безробітні стоять на обліку, а самі отримують в них допомогу і їздять до поляків клубніку збирати.
13:22 12.01.17, Петро
Відповісти
То тепер хай біржу закривають по всій Україні, а то тратимо на їх утримання мільярди.
13:05 12.01.17, Едік
Відповісти
Всьо. Раньше хоч 500 грн на біржі получиш, а тепер ні грошей, ні роботи. Ото зажили по-новому!
12:59 12.01.17, Віка
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації