Реєстрація
У нас недолуга система відбору солдатів, - луцький учасник місії «Чорний тюльпан» про небойові втрати на Сході

У нас недолуга система відбору солдатів, - луцький учасник місії «Чорний тюльпан» про небойові втрати на Сході

16:20 11.01.2017
2016 року в зоні АТО небойових втрат серед українських військових було більше, ніж загиблих в боях.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook журналіст Олексій Братущак, посилаючись на офіційні дані Міноборони.

 

«Сьогодні отримав відповідь з Міноборони на свій запит. У боях загинуло 211 військовослужбовців, а не в боях - 256. Шокують цифри по кількості самогубств - 63, по померлим внаслідок хвороб – 58», - пише журналіст.

 

 

У ексклюзивному коментарі «Волинській правді» учасник місії «Чорний тюльпан», активіст та депутат Луцької міської ради Микола Собуцький розповів про те, із якими небойовими втратами доводилося працювати команді.

 

«Наша місія – це перші люди, які приїжджали на місця, де вже не було живих. Навіть якщо це була непідконтрольна Україні територія. Саме ми забирали речі та тіла, і також забирали небойові втрати - солдатів, які накладали на себе руки шляхом повішання чи навіть самі стріляли у себе».

 

Собуцький розповів, що не кожен чоловік може психологічно брати участь у бойових діях та навіть тримати зброю в руках, а причиною цьому є «недолуга система відбору солдатів».

 

«От приходили в село повістки, хто мав гроші, той відкупився, а от бідні хлопці, які без знайомих і грошей не могли «відмазатися», ті йшли служити і потрапляли в АТО. Вчиняли самогубства не тільки молоді, а й старші чоловіки. Найстрашніше було під 1, 2 та 3-ю хвилю мобілізації, там найбільше було непідготовлених. А все через те, що в нас неправильно поставлено завдання. Ті люди, які не можуть брати участь у бойових діях – мають допомагати армії іншим чином. Вони б дуже знадобилися б у тилу. Хіба нам не треба виробництво для армії?! Нам не треба шити берці чи рукавиці?! У нас недолуга система. Ще з Радянського Союзу залишилася система відбору солдатів у армію – перевірка на ті ж самі хвороби. Нічого нового не запровадили. А у світі вже не тільки дивляться на фізичні дані, а й на розумові і психологічні (тестування). При жорсткішому відборі в українській армії були б значно менші небойові втрати», - підсумував учасник місії «Чорний тюльпан».У нас недолуга система відбору солдатів, - луцький учасник місії «Чорний тюльпан» про небойові втрати на Сході 2016 року в зоні АТО небойових втрат серед українських військових було більше, ніж загиблих в боях.
Теги: Соціум Надзвичайне


Там всі бояться.Просто з хлопцями має працювати військовий психолог. А в нас його просто нема.
16:42 11.01.17, Степан
Відповісти
rVG7sl <a href="http://etsonaeocpvq.com/">etsonaeocpvq</a>, [url=http://lvnowhdybfbq.com/]lvnowhdybfbq[/url], [link=http://pnlnzerqxuaw.com/]pnlnzerqxuaw[/link], http://iqljrzitweqo.com/
16:27 03.03.17, OBRINgzxGwQIJA
Я й не підозрювала про такі цифри!
16:39 11.01.17, Інна
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації