Реєстрація
Лучани просять посилити контроль над якістю «сервісу» у маршрутках

Лучани просять посилити контроль над якістю «сервісу» у маршрутках

23:13 11.01.2017
Завдяки електронній петиції лучани звернулися до міської влади, аби ті посилили контроль над якістю надання послуг на міських маршрутах, мовляв, якщо перевізники хочуть збільшити плату за проїзд, то й умови для пасажирів мають бути відповідними, - пише «Волинська правда».

Лучани нарікають, що їхати в маршрутках взимку дуже холодно, натомість влітку вони не оснащені жодними засобами від спеки, водії постійно займаються «перегонами» між собою, чим створюють небезпеку для пасажирів. Натомість, додає автор петиції, конкурс серед перевізників виграють «вигідні» фірми, які повсякчас диктують вартість ціни за проїзд, втім ніяким чином не слідкують за технічним станом автобусів.

 

«Досить дивною склалася ситуація в місті Луцьку з маршрутками. Незважаючи на заперечення жителів міста, міська влада все-таки планує підняти вартість проїзду. За чутками вартість буде становити 5 грн.( таку ціну вимагають перевізники, хоча їхні маршрути є набагато коротші ніж маршрути у місті Львові, де вартість проїзду 4 грн., а тому і собівартість проїзду є меншою).

 

Інше питання - це якість надання послуг з перевезення: холодні маршрутки взимку та "сауни" влітку, перегони водіїв маршруток та створення небезпечних для життя ситуацій. Питання чи повинні ми платити за неякісний сервіс?! Крім того, хто взагалі контролює чи співпадають суми показані в податкових звітностях перевізників, з яких сплачуються податки з реально отриманими коштами?! Та чому ж міська влада не надасть іншим бажаючим здійснювати перевезення пасажирів, а лише віддає маршрути "вигідним" перевізниками, які на сьогодні диктують ціни на проїзд?!

 

Тому пропоную міській владі здійснити контроль за якістю надання послуг щодо перевезення в місті Луцьку, а саме: перевіряти технічний стан маршруток, які виходять на рейс; забезпечити щоденний огляд водіїв маршруток на відповідність допустимості їх керування транспортним засобом; впровадити систему обліку пасажиропотоку (шляхом запровадження електронних квитків чи іншим способом, який дозволить порахувати прибутки власників маршруток); встановити інформаційні табло та інших систем, які дозволять відслідковувати місце перебування транспортного засобу; оголосити відкритий конкурс для бажаючих надавати послуги по перевезенню, та надати громадськості можливості слідкувати за ходом проведення конкурсу», - зазначає авто петиції Уманець Вікторія Володимирівна.

 

До кінця збору підписів залишилося ще 8 днів. Нині ж ініціативу лучанки підтримали 268 осіб із 300 необхідних.Лучани просять посилити контроль над якістю «сервісу» у маршрутках Завдяки електронній петиції лучани звернулися до міської влади, аби ті посилили контроль над якістю надання послуг на міських маршрутах, мовляв, якщо перевізники хочуть збільшити плату за проїзд, то й умови для пасажирів мають бути відповідними, - пише «Волинська правда».
Теги: Соціум


Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації