Реєстрація
Лучан закликають стати кровними супергероями

Лучан закликають стати кровними супергероями

20:25 15.02.2017
У Луцьку стартує п’ята хвиля акції Всеукраїнського благодійного проекту «Допомогти може кожен». Мета цьогорічного заходу полягає у тому, щоб зібрати максимальну кількість доз крові для Луцького гарнізонного військового госпіталю. Про це ініціатори заходу інформують «Волинську правду».

З 20 по 24 лютого усі охочі, що відповідають вимогам для донорів, можуть прийти на Волинську обласну станцію переливання крові. Адреса медичного закладу: м. Луцьк, проспект Волі,47.

 

Прийматимуть донорів протягом 5 зазначених днів з 10.00 до 13.00.

 

Для того, щоб здати кров потрібно мати документ, що засвідчує особу, наприклад, паспорт, водійські права тощо.

 

Гасло цьогорічної акції: «Здай кров – стань супергероєм». Кожен, хто захоче стати донором, отримає талон на обід, вартістю 50 гривень, додатковий вихідний із збереженням за ним середнього заробітку та особливу нагороду. Цього року – це звання супергероя.

 

Донор матиме нагоду вибрати наліпку з зображенням улюбленого героя коміксів «Марвел» та «DC»: Супермена, Бетмена, Жінки-кішки, Аквамена, Флеша, Месника, Зеленого Ліхтаря, Людини-павука, Халка, Росомахи, Залізної людини, Капітана Америки, або будь-кого з Фантастичної четвірки чи Хранителів. На наліпці людина, яка здала кров, зможе вказати своє ім’я та залишити цей своєрідний пам’ятний знак на почесному плакаті проекту «Допомогти може кожен».

 

Вибір тематики організатори пояснюють героїзмом та сміливістю сучасних донорів. Співорганізатор акції у Луцьку Катерина Білохвіст стверджує, що людей, які здають кров, з впевненістю можна назвати супергероями нашого часу, адже вони роблять хорошу справу за власним бажанням.

 

«Ми очікуємо на збільшення кількості проінформованих людей щодо користі донорства, на їхню відповідальність та бажання допомогти. Оскільки донором не може стати людина з набутими хворобами – соціальна небайдужість спонукатиме її вести здоровий спосіб життя. Загалом, хочеться, щоб люди були більш свідомими, адже саме такі невеликі, але дуже потрібні кроки, роблять кожного з нас супергероєм», - запевняє Катерина Білохвіст.

 

«Приєднатися може кожен, хто відповідає вимогам донорства. Героєм бути легко», – стверджує співорганізатор акції у Луцьку Олександр Романчук.

 

Кожен донор, після здачі крові, матиме нагоду сфотографуватись з табличками #ДонорMan і #ДонорWoman та розповісти про свій геройський подвиг у соціальних мережах.

 

Зауважимо, що донором може стати не кожен. Зокрема, людина має важити більше 60 кілограмів та досягнути повноліття.

 

Дізнатись деталі та зареєструватись можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1N-oMFM1m4-DPZAMgW8sKtYiRTcGs1ABlHFuOku5XBWs/viewform?edit_requested=true

 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 099 493 3716 – Олександр.

 

Сторінка у соціальних мережах Всеукраїнського благодійного проекту «Допомогти може кожен» у соціальних мережах https://vk.com/dopomogti_mozhe_kozhen_lutskЛучан закликають стати кровними супергероями У Луцьку стартує п’ята хвиля акції Всеукраїнського благодійного проекту «Допомогти може кожен». Мета цьогорічного заходу полягає у тому, щоб зібрати максимальну кількість доз крові для Луцького гарнізонного військового госпіталю. Про це ініціатори заходу інформують «Волинську правду».
Теги: Соціум


Не всі можуть бути донорами. І наліпки не поможуть.
20:51 15.02.17, Петро
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації