Реєстрація
Волинська федерація легкоатлетів – краща в Україні

Волинська федерація легкоатлетів – краща в Україні

16:46 15.02.2017
Відповідно до рейтингу, оприлюдненому 12 лютого на Раді Федерації легкої атлетики України, Федерація легкої атлетики Волинської області визнана кращою територіальною організацією ФЛАУ за підсумками 2016 року. Про це йдеться на сайті Федерації легкої атлетики Волинської області.

Друге місце в Івано-Франківської області, третє - Дніпропетровської, четверте - Миколаївської, п`яте - Кіровоградської.

 

Рейтингова оцінка кожної територіальної федерації щороку розраховується на основі кількох десятків критеріїв, об’єднаних у такі напрямки: Управління, Взаємодія з ФЛАУ, Медіаактивність, Ініціативність, Динаміка членства, Розвиток, Змагання, Підвищення кваліфікації.

 

Торік у січні ФЛАВО відповідно до рейтингу ФЛАУ розділила 3-4 місця за підсумками роботи у 2015 році.

 

Під час засідання Ради ФЛАУ:

 



Волинська федерація легкоатлетів – краща в Україні Відповідно до рейтингу, оприлюдненому 12 лютого на Раді Федерації легкої атлетики України, Федерація легкої атлетики Волинської області визнана кращою територіальною організацією ФЛАУ за підсумками 2016 року. Про це йдеться на сайті Федерації легкої атлетики Волинської області.
Теги: Соціум Спорт


Палиця купив рейтинг.
16:48 15.02.17, Вова
Відповісти
Не меліть дурниць. До чого тут Палиця? Фонд зробив місту стадіон, який дав поштовх змаганням і тренуванням. Це помітили в усій країні, федерація навела лад у справах, звідси і рейтинг. А якщо дулю всьому світу крутити і тихцем коменти строчити, то від злості тупо луснеш.
20:01 15.02.17, Юрій Конкевич
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації