Реєстрація
Ціни на газ для населення можуть зрости на 40%

Ціни на газ для населення можуть зрости на 40%

22:31 15.02.2017
Ціни на природний газ для населення з 1 квітня 2017 року можуть зрости на 40% у випадку, якщо не будуть продовжені покладені на НАК Нафтогаз України спеціальні зобов'язання з продажу газу для населення на пільгових умовах. Про це написав головний комерційний директор Нафтогазу України Юрій Вітренко у своїй колонці «НВ Бізнес». Повідомляє «Волинська правда».

Вітренко зазначає: «Якщо не буде продовжено державне регулювання цін для потреб населення, так звані «спеціальні зобов`язання», то, виходячи з поточних цін на газ на європейських ринках, курсу гривні та інших факторів, можна очікувати, що ціни на газ для потреб населення зростуть на 40%».

 

Він також нагадав, що з 1 квітня поточного року Україна пообіцяла Міжнародному валютному фонду лібералізацію ціноутворення на газ для потреб населення та для продовження спецзобов`язань бажано отримати їх схвалення.

 

«Якщо держрегулювання продовжать, з чим ще повинен погодитися МВФ, оскільки в меморандумі уряд обіцяв Фонду, що спеціальні обов`язки вводилися тільки до 1 квітня, то тоді підвищення цін, можливо, вдасться відкласти до жовтня», - пояснив Вітренко.

 

При цьому він наголосив, що якщо Стокгольмський арбітраж задовольнить позовні вимоги до російському Газпрому і держхолдинг почне імпортувати газ з ціною «хаб мінус», слід очікувати зниження оптової ціни для населення вдвічі порівняно з поточною ціною.Ціни на газ для населення можуть зрости на 40% Ціни на природний газ для населення з 1 квітня 2017 року можуть зрости на 40% у випадку, якщо не будуть продовжені покладені на НАК Нафтогаз України спеціальні зобов'язання з продажу газу для населення на пільгових умовах. Про це написав головний комерційний директор Нафтогазу України Юрій Вітренко у своїй колонці «НВ Бізнес». Повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка


Обіцяв Гройсман, що не буде підвищення.
00:14 16.02.17, Олеся
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації