Реєстрація
Партія Наливайченка хоче, щоб усі «кремлівські підстилки» покинули Україну

Партія Наливайченка хоче, щоб усі «кремлівські підстилки» покинули Україну

17:07 15.02.2017
Волонтер Руслан Колєсніков, заступник керівника Руху «Справедливість» (цю структуру очолює Валентин Наливайченко), нагадує, що петиція до Президента України про позбавлення громадянства за сепаратизм ще у листопаді 2015 року набрала необхідних 25 тисяч голосів. Він у соціальних мережах висловлює переконання, що покарання за зазіхання на цілісність і суверенність України повинне бути невідворотнім. Повідомляє «Волинська правда».

Заступник керівника Руху «Справедливість», волонтер Руслан Колєсніков висловлюється з приводу отримання громадянства України колишнім депутатом Держдуми Росії від Компартії Денисом Вороненковим. На його думку, після цього «починаєш краще розуміти логіку влади у питаннях надання та позбавлення громадянства». З іншого боку, підкреслює Колєсніков, «стає зрозуміло, що має робити громадськість, аби нарешті справедливість та правда взяли гору. Патріотам не залишається вибору: вони мають дотискати владу, аби покарання за зазіхання на цілісність і суверенність України було невідворотнє».

 

Заступник керівника Руху «Справедливість» у цьому контексті констатує, що петиція до Президента України про позбавлення громадянства за сепаратизм у листопаді 2015 року набрала необхідних 25 тисяч голосів. Автор петиції Ігор Лазавенко запропонував внести зміни до Конституції і закони для створення юридичної можливості примусового позбавлення громадянства осіб, які своїми публічними висловлюваннями чи діями пропагують сепаратизм, порушення територіальної цілісності і суверенітету України за наявності фактичних доказів злочину.

 

Руслан Колєсніков нагадує, що «тоді президент України Петро Порошенко у відповіді на електронну петицію підтримав думку про «невідворотність суворого покарання осіб, які вчиняють злочини проти основ національної безпеки держави». Однак зазначив: норми Конституції України та нормативно-правових актів у сфері громадянства базуються на принципах міжнародних документів, таких як Загальна декларація прав людини, Європейська конвенція про громадянство, Конвенція про скорочення без громадянства. Разом із тим, Президент звернувся до Кабінету міністрів України з пропозицією «опрацювати порушені в електронній петиції питання з урахуванням світового досвіду у розв’язанні подібних проблем та вжити заходів згідно з законодавством». Він - поговорив, Кабмін - послухав… А ми знову повторили вічно живу помилку - забули! А жаль. Бо я, наприклад, мрію, щоб всі кремлівські підстилки, особливо ті, які разом із пилом, що ще від Радянського Союзу ніхто не вибивав, розносять і вірус сепаратизму, нарешті змушені були покинути мою рідну Україну! Особливо ті, хто пускає пил в очі, сидячи у Верховній Раді, тому ж Кабміні, в Адміністрації Президента!»

 

Відтак заступник керівника Руху «Справедливість» Руслан Колєсніков наголошує: «Друзі, владі потрібна допомога. Допомога у вигляді «магічних» стусанів від громадськості. Президент і його друзі-хабарники, мають зрозуміти, що суспільство не спить і йому не байдуже, кого вони роблять новими громадянами України. Як не байдуже і те, кого вони не роблять громадянами. А ще нагадати нашим можновладцям, що ми, громадськість, пам’ятаємо помилки Майдану - і наступного разу жодна фура зі скарбами не виїде з України».Партія Наливайченка хоче, щоб усі «кремлівські підстилки» покинули Україну Волонтер Руслан Колєсніков, заступник керівника Руху «Справедливість» (цю структуру очолює Валентин Наливайченко), нагадує, що петиція до Президента України про позбавлення громадянства за сепаратизм ще у листопаді 2015 року набрала необхідних 25 тисяч голосів. Він у соціальних мережах висловлює переконання, що покарання за зазіхання на цілісність і суверенність України повинне бути невідворотнім. Повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Політика


А тим часом русскому комуняці надали українське громадянство.
01:58 17.02.17, Дебілибля
Відповісти
Це про кого?
20:19 17.02.17, Вася
Наливайченко сьогодні один-єдиний політик,на якого можна робити надію.Не олігарх,не корупціонер,дипломат з дванадцятирічним стажем.А саме головне_СБУшник,який знає ВСЕ!,і про КОЖНОГО,хто повинен сидіти в тюрмі!Назва партії його імені "Справедливість"відповідає змісту роботи,про яку в цій статті написано.
18:22 15.02.17, українець
Відповісти
Підстилки Росії мають сидіти в тюрмі!
17:24 15.02.17, Бандерівець
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації