Реєстрація
Луцькі школи хочуть зробити платними?

Луцькі школи хочуть зробити платними?

15:01 15.02.2017
Комісія Луцькради з питань комунального майна та приватизації ухвалила проект положення про надання платних освітніх послуг у загальноосвітніх навчальних закладах Луцька. Про це повідомляє «Волинська правда».

Із такою пропозицією виступив депутат Юрій Безпятко. На його думку, загальноосвітні навчальні заклади могли б надавати платні освітні послуги у царині фізкультури і спорту, використовуючи відповідну базу, ті ж самі спортивні майданчики.

 

Своєю чергою, начальник управління освіти Луцькради Олег Гребенюк зауважив, що надавати платні послуги у загальноосвітніх закладах, тим більше для дорослих, не дозволяють норми законодавства. «Не можна надавати інші послуги крім освітніх», - наголосив посадовець.

 

«Коли людина просить навчити її грати у футбол, чи ушу – це і є освітня послуга. Ці майданчики все одно використовуються, люди там займаються. А через два роки там буде руїна і ви скажете – «дайте гроші», - обґрунтував свою думку Юрій Безпятко.

 

Врешті члени комісії ухвалили проект рішення про відповідне положення, а Олег Гребенюк сказав, що пропозиції щодо можливих змін на рівні законодавства він може висловити під час зустрічі із начальниками міських управлінь освіти в рамках Асоціації міст України. «Але я, як посадовець, можу діяти лише у рамках закону. Ви можете ухвалювати це рішення, але на наступний день його опротестує прокуратура», - додав він.Луцькі школи хочуть зробити платними? Комісія Луцькради з питань комунального майна та приватизації ухвалила проект положення про надання платних освітніх послуг у загальноосвітніх навчальних закладах Луцька. Про це повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка Освіта


На місто треба зробити одну безплатну, а решта - хай скажуть скільки за семестр. Ми, батьки, все одно платимо то на ремонт, то за книжки, то на стенд, то на екран в клас і т.д.А так самі голову мастять.
20:18 17.02.17, Настя
Відповісти
Підтримую. Ми й так платимо за ремонт класу, за нові штори, меблі, вікна. Хай школа заробляє трохи сама, щоб на батьків було менше навантаження, якщо держава не може забезпечити підтримку матбази шкіл.
01:56 17.02.17, мама восьмикласника
Відповісти
Виходить, старікам можна грати в футбол, займатися єдиноборствами у спортзалах чи на майданчиках шкіл, але тільки якщо заплатять в кишеню директору,
16:42 15.02.17, Корупція
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації