Реєстрація
Повідомлено про можливість виникнення нової «народної республіки»

Повідомлено про можливість виникнення нової «народної республіки»

23:34 15.02.2017
Чому українські нацменшини стають знаряддям маніпуляцій РФ? На це запитання в однойменній публікації на сайті ukr.lb.ua дає відповідь політик та економіст Віталій Скоцик. Він акцентує увагу на вірогідності постання ще однієї «народної республіки». Повідомляє «Волинська правда».

Нагадуючи, що вже третій рік Україна веде на своїх кордонах виснажливу війну, яка принесена до нас із зовні, Віталій Скоцик підкреслює: «У пропагандистській війні за Донбас Росія, як відомо, успішно використала карту «примусової українізації». На його переконання, на фоні економічної кризи за повної відсутності продуманої національної політики проблеми можуть виникнути і в інших регіонах України, де проживають значні етнічні меншини. Не секрет, що виникненню таких вогнищ міжнаціональної нетерпимості сприяє і Росія. Адже чим більше хаосу і негараздів в Україні, тим простіше з нею воювати».

 

Скоцик попереджає: «Нова «народна республіка» цілком може виникнути у порівняно спокійному Закарпатті». Очевидно, висловлює він припущення, «до антиукраїнських інформаційних операцій залучають і орієнтовані на Росію політичні сили сусідніх держав. З появою на політичній арені Угорщини націонал-реваншистської партії «Йоббік» («Краще»), з’явився ще один неофіційний потужний канал впливу на угорців Закарпаття. Ця партія має неприкриті симпатії до режиму Путіна в Росії».

 

Водночас, звертає увагу Скоцик, головна відповідь на споконвічне питання «що робити?» полягає в необхідності «посилювати діалог на політичному, побутовому, економічному рівні між Україною та Угорщиною. Необхідно активізувати роботу Депутатської групи з міжпарламентських зв’язків Верховної Ради України з Угорщиною, ініціювати візит угорських парламентарів до України. Угорські політики мають побачити, що в Україні немає загроз угорській меншині та її права цілком захищені».

 

На його думку, «потрібно налагодити активнішу співпрацю між СБУ та угорськими спецслужбами у питанні виявлення інформаційних провокацій, організованих за участі російських спецслужб… Варто активніше нагадувати угорській стороні, що нинішній режим Путіна мало різниться від того режиму, який танками душив бажання угорців бути вільними у 1956 році. Мусимо активніше пояснювати, що за останні 60 років методи російського імперського шовінізму мало змінилися. Услід за провокаціями приходять танки, з якими набагато важче боротися».Повідомлено про можливість виникнення нової «народної республіки» Чому українські нацменшини стають знаряддям маніпуляцій РФ? На це запитання в однойменній публікації на сайті ukr.lb.ua дає відповідь політик та економіст Віталій Скоцик. Він акцентує увагу на вірогідності постання ще однієї «народної республіки». Повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Право і закон


Не треба боятися українізації. "Не робіть цього , бо Росія нападе", - вже не проходить. Росія вже напала. Українізація (якої ще й не було) - тільки привід для вторгнення. А от якби її було проведено, ми би мали сильну націю. В Естонії, до речі, на початок 90-х корінного населення було тільки 40%. А зараз жоден громадянин цієї держави не може не знати і не послугуватися естонською мовою.
00:13 16.02.17, політолог
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації