Реєстрація
У Луцькому центрі зайнятості розповіли, як економити в побуті

У Луцькому центрі зайнятості розповіли, як економити в побуті

19:43 15.02.2017
«Енергоефективність – крок до економії» - такою була тема інформаційної зустрічі, яку у Луцькому міському центрі зайнятості провів представник Громадянської мережі ОПОРА Зураб Кантарія. Про це повідомляє «Волинська правда».

Лектор проінформував, що згідно Угоди мерів міст України заплановано до 2020 року на 20% скоротити викиди у атмосферу шкідливих речовин та на 20% скоротити використання енергоносіїв шляхом економії. Разом із тим енергоощадність, як наголосив Зураб Кантарія, залежить від кожного, отож будь-хто з пересічних українців може вжити енергозберігаючих заходів у власній оселі.

 

До прикладу, зменшити витрати електроенергії можна не розміщуючи холодильника біля вікон чи батарей, також варто переводити у «сплячий режим» комп’ютер чи ноутбук на той проміжок часу, упродовж якого, ці прилади не будуть використовуватися.

 

До слова, лектор також розповів про те, скільки води можна зберегти, якщо митися не у ванній, а під душем, а також порадив мешканцям багатоповерхівок збирати макулатуру.У Луцькому центрі зайнятості розповіли, як економити в побуті «Енергоефективність – крок до економії» - такою була тема інформаційної зустрічі, яку у Луцькому міському центрі зайнятості провів представник Громадянської мережі ОПОРА Зураб Кантарія. Про це повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум


Лекцію читав ЩИРИЙ УКРАЇНЕЦЬ,
19:55 15.02.17, Вова
Відповісти
А ти маєш шось проти щирих українців.
19:56 15.02.17, Армен
Грантоєди.
19:53 15.02.17, Уляна
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації