Реєстрація
Генпрокуратура у Волиньраді: вилучили «бурштинові» рішення

Генпрокуратура у Волиньраді: вилучили «бурштинові» рішення

15:22 15.02.2017
Працівники Генеральної прокуратури вилучили рішення два рішення Волинської облради та протоколи засідання постійних комісій.

Про це розповів керуючий справами облради Дмитро Дубняк, - повідомляє ВолиньPost.

 

Слідчі дії в облраді завершилися. За словами Дубняка, вони відбувалися на підставі ухвали Печерського райсуду Києва від 10 лютого. Працівники ГПУ вилучили документи: два рішення ради і протоколи комісій, які стосуються діяльності КП «Волиньприродресурс».

 

«Скарг щодо діяльності Волинської облради або щодо того, що неправильно були прийняті рішення, не було», - заявив Дубняк.

 

З його слів, правоохоронці розслідують кримінальне провадження за фактами зловживань представників Держгеонадр, які незаконно видали спецдозволи на користування надрами на видобуток бурштину на території Волині, чим спричинили тяжкі наслідки державним інтересам. Справу порушили за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України.

 

Представники ГПУ вилучили оригінали двох рішень облради та протоколи засідань комісії.

 

Дубняк зауважив, що працівників апарату ради не допитували, і висловив сподівання, що ситуація не вплине на роботу КП.

 

Водночас Дубняк не підтвердив і не спростував інформації щодо допиту заступника КП «Волиньприродресурс» Веніаміна Туза.

 

«Все пройшло мирно, нам нема чого приховувати, облрада працює прозоро. Ми ставили питання – для чого ці документи, якщо всі вони є у вільному доступі», - сказав Дубняк.

 

Він зауважив, що документи віддали добровільно.

 

Депутат Волиньради Вячеслав Рубльов зауважив, що саме він зустрів працівників ГПУ, КОРДу в приміщенні облради. Постанову хотіли вручити заступнику голови облради. Проте за його відсутності, з ними спілкувався керуючий справами.

 

«Ми запитували, чому вас не цікавлять ліцензії по торфу, по міді, це ж такі самі ліцензії. Але їх тільки цікавили бурштинові питання», - каже Рубльов.

 

За його словами, на видобуток корисних копалин підприємством сподівалися вже через два місця. Проте у зв’язку і з нинішньою ситуацією, це може змінитися.

 

Зауважимо, Волинська область - єдина в Україні, яка створила комунальне підприємство для видобутку зокрема бурштину.Генпрокуратура у Волиньраді: вилучили «бурштинові» рішення Працівники Генеральної прокуратури вилучили рішення два рішення Волинської облради та протоколи засідання постійних комісій.
Теги: Соціум Право і закон Надзвичайне


Ви тільки задумайтеся, який слоган своїй компашці придумав палкін: "Бурштин - це серце, це душа, це те, що я відчуваю". До речі, Лукянівське СІЗо ще не розвалили, там дуже добре все відчувається
16:59 15.02.17, конвойний
Відповісти
Думав Палкін сісти на бурштин, да кишка тонка.
16:38 15.02.17, Юра
Відповісти
він же як той вовк себе веде: дивиться з-під лоба і говорить, говорить, говорить і нічиєї думки не слухає - лише один він такий розумни й і все знає. Так і з бурштином вийшло: лише свої кишені хотів набити. Не прийняла поки Верховна Рада закону про видобуток бурштину - нічого, самі в кишеньковій облраді приймемо і т.п. Саме палкіна і найближчих посіпак-рубльових-товстенюків треба посадити
16:46 15.02.17, волинянин
Отже, нарешті Палиці та його зівялому УКРОПу наступив пізд..ц! Хотіли від імені громади нажитися мільйонами від бурштину, але їх своєчасно розкусили. Правда, сам Палиця заховався в далекій Швейцарії і звідтіля намагається коментувати і плакатися нібито від імені волинської громади, яка у Швейцарію не їздить і в очі його не бачить. Кажуть, ще в офісі волинського УКРОПу є схрон з бурштином. Це так, для відому слідства...
15:49 15.02.17, лісовики
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації