Реєстрація
Луцькрада допомагатиме прилуцьким військовим

Луцькрада допомагатиме прилуцьким військовим

21:28 15.02.2017
Програма забезпечення житлом на умовах співфінансування зацікавила учасників АТО. Про це йшлося на засіданні постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Депутати Алла Надточій, Майя Шостак, Анна Мовяк, Тетяна Янчук прийняли рішення про внесення змін до рішення Луцької міської ради від 26.10.2016 №14/1 «Про Програму забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, інвалідів війни, які були призвані на військову службу по мобілізації для участі в проведенні антитерористичної операції, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців зазначених категорій на 2017-2019 роки та про затвердження Порядку фінансування Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, інвалідів війни, які були призвані на військову службу по мобілізації для участі в проведенні антитерористичної операції, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців зазначених категорій на 2017-2019 роки».

 

Директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова пояснила, що ці зміни дадуть змогу сконцентрувати зусилля місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, меценатів на виконання зазначених в програмі завдань та забезпечити ефективне здійснення політики в галузі соціального захисту та підтримки учасників бойових дій, інвалідів війни. Адже в учасників АТО є великий інтерес до Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування, виявило бажання взяти в ній участь 60 осіб.

 

Члени комісії також підтримали зміни до Комплексної програми підтримки мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців Збройних сил України, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які проживають в м. Луцьку та на території Прилуцької сільської ради Ківерцівського району на 2017 рік» та зміни до Програми соціального захисту населення міста на 2016-2020 роки, яка затверджена рішенням міської ради від 28.10.2015 № 80/12.

 

Директор департаменту соціальної політики Тетяна Книш у своєму виступі зазначала, що для того, щоб дію програм поширити на учасників АТО, які проживають у Прилуцькому, великих коштів не треба, але це сприятиме співпраці між містом Луцьком і селом Прилуцьке, які в перспективі можуть об’єднатися.

 

Комісія розглянула і пропонує до затвердження сесією міської ради Положення про надання освітніх послуг в ЗНЗ міста Луцька. За словами начальника управління освіти Олега Гребенюка, Положення регламентує надання платних освітніх послуг в загальноосвітніх навчальних закладах міста Луцька.

 

Ще депутати взяли до відома інформацію департаменту культури по проведених заходах за 2016 рік (відповідно до плану роботи комісії) та подякували за роботу директору департаменту Тетяні Гнатів.Луцькрада допомагатиме прилуцьким військовим Програма забезпечення житлом на умовах співфінансування зацікавила учасників АТО. Про це йшлося на засіданні постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови. Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.
Теги: Соціум


4 баби придумали, а хтось має виконувати.
22:23 15.02.17, Льоня
Відповісти
Ми - не баби!
22:35 15.02.17, Обурені
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації