Реєстрація
ЗМІ: 44-річний лучанин розбещував неповнолітніх дітей (ВІДЕО)

ЗМІ: 44-річний лучанин розбещував неповнолітніх дітей (ВІДЕО)

21:49 15.02.2017
44-річний чоловік протягом двох років мав стосунки з неповнолітньою дівчиною, його застукали на одній із орендованих подобово квартир.

Інформаційне агентство Волинські Новини отримало відео з місця події.

 

Зауважимо, подія трапилася 12 лютого.

 

На місці події працювала поліція спільно з Громадським формуванням «Варта порядку», під керівництвом начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Волинській області Віктора Кравчука. Після отримання відповідної заяви, усі вони спільно здійснили виїзд на квартиру, що на вулиці Ветеранів.

 

З`ясувалося, що ця квартира й була місцем інтимних зустрічей. Як запевняє сама дівчина, учениця 9-го класу однієї з шкіл міста, - примусових, бо вищезгаданий педофіл Саша її залякував і змушував туди приходити.

 

Як розповідає сам затриманий, він збирався одружитися з дівчиною, і про це нібито відомо її батькам. До того часу, як вона досягне повноліття, хоче бачити її поруч – аби вона не займалася дурницями й добре вчилася. Мовляв, забрав дівчину з «Рівненської», де вона займалася проституцією. При цьому сам користується її інтимними послугами. Також, каже, не відмовляє їй у грошах та покупках.

 

Про те, що інтимний зв’язок з неповнолітніми карається законом, чоловік знав.

 

Як пише ІА Волинські Новини, затриманий – це колишній працівник міліції. Окрім того, чоловік свого часу працював у ДАІ та охоронній фірмі «Арсенал».

 

 

До слова, 44-річного педофіла досі не взяли під варту - сьогодні його застали на своєму "робочому" місці - у непомітному вагончику навпроти МРЕВ.

 

Інформацію про затриманого луцького педофіла прокоментував керівник правоохоронних органів Петро Шпига, який безпосередньо причетний до контролю за цією справою.

 

Журналісти поцікавилися, чи перевіряли стан психічного здоров`я затриманого, коли приймали його на роботу.На це керівник поліції відповів, що знав його як адекватного працівника раніше, але люди з віком міняються, можливо, після нещодавнього розлучення його психічне здоров`я зазнало змін, також могли вплинути і різні соціальні фактори, які зараз важко об`єктивно оцінити.

 

На завершення розмови Петро Шпига пообіцяв, що справа буде вивчена з особливою ретельністю, а винний - покараний згідно з чинним законодавством.

 

Додамо, наразі відомо про 5 дітей, з якими чоловік мав статевий зв`язок.ЗМІ: 44-річний лучанин розбещував неповнолітніх дітей (ВІДЕО) 44-річний чоловік протягом двох років мав стосунки з неповнолітньою дівчиною, його застукали на одній із орендованих подобово квартир.
Теги: Соціум Право і закон


Каже, що мав женитися, то хай в ЦНАПі розпишуть їх за добу.
22:52 15.02.17, Ліда
Відповісти
Який обвіобільний дід!
22:33 15.02.17, Оля
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації