Реєстрація
Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО)

Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО)

17:52 15.02.2017
У рамках відзначення Дня виведення радянських військ з Афганістану, в Луцьку пам’ятними медалями, грамотами та подяками відзначили воїнів, котрі ризикували власним життям на війні у далекому закордоні, - пише «Волинська правда».

Урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці виведення військ із Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулися у стінах Волинського обласного музично-драматичного театру.

 

Окрім рідних та близьких, привітати мужніх воїнів прибули й представники місцевої та обласної влади. Зокрема, радник голови Волинської ОДА Борис Кондратюк зазначив, що війна в Афганістані відібрала життя багатьох українців, але воїни таки спромоглися здійснити неможливе і проявити подвиги та героїзм. За це Кондратюк подякував військовим і додав, що ще не одне покоління буде їх згадувати.

 

«Безумовно, ця дата відбулася не випадково, адже 15 лютого 1989 року остання колона радянських військ покинула Афганістан. Афганістан завжди буде в нашій пам’яті, тому що з території України, практично за 10 років цієї неоголошеної війни пішло воювати 160 тисяч військовослужбовців. На жаль, більше 3 тисяч 300 чоловік не повернулися з Афганістану, стільки ж повернулися інвалідами. На цій жахливій війні на чужій території багато хто не розумів причин, наслідків і мети. Разом з тим, ті молоді хлопці, які поїхали виконувати інтернаціональний обов’язок, вели себе гідно, патріотично виконували ті завдання, які перед ними стояли. Були втрати, були подвиги, був героїзм, але здебільшого, про ці подвиги мало говорили, тому що тема була закритою, і ми це розуміємо, бо такий був час. Але ви зробили неможливе в своєму віці, ви вирішували і захищали інтереси держави, захищали добро», - зауважив Борис Кондратюк.

 

 

Потому до вітальних слів долучилися заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик та секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко. Власне вони і вручили нагороди та відзнаки ветеранам афганської війни.

 

Отож, медаль «За заслуги ІІ ступеня» отримав Зелінський Валентин Михайлович із Рожищ, медаль «За заслуги ІІІ ступеня» отримали: Мігальчук Олександр Сергійович та Філіпчук Ярослав Володимирович.

 

Медалі «За звитягу» вручили Бучаку Михайлу Васильовичу, Сер’янюку Миколі Миколайовичу, Шиманському Сергію Григоровичу, Сацу Ігорю Олеговичу, Тарасюку Ігорю Олексійовичу, Перчуку Володимирові Петровичу, Тищенку Андрію Олексійовичу, Горошко Андрію Зіновійовичу, Пилипюку Олександру Володимировичу, Уласенко Віктору Юрійовичу, Мартинець Миколі Леонідовичу, Худику Василю Михайловичу, Гуртовському Василю Васильовичу, Кравченко Олександру Володимировичу, Березюку Андрію Миколайовичу, Ковальчуку Віталію Степановичу, Козаку Миколі Володимировичу, Березовському Олександру Валерійовичу.

 

 

Рішенням Президії асоціації ветеранів Литви пам’ятною медаллю нагородили Бакуліна Вячеслава Олександровича та Кулика Романа Анатолійовича.

 

Грамоту Луцької міської ради отримали Курилюк Микола Вячеславович та Хвищук Володимир Сергійович, а подякою Луцькради відзначили Сидорука Володимира Олександровича, Калько Василя Івановича та Соловкіна Геннадія Вячеславовича.

 

Грамоти та подяки від Волинської облдержадміністрації отримали: Галай Федір Федорович, Троцюк Сергій Ананійович, Гнатюк Георгій Петрович, Стрижевський Іван Іванович та Білицький Олександр Григорович.

 

Грамоти та подяки від Волинської обласної ради вручили Шульгачу Анатолію Євгеновичу, Ярошику Олександру Борисовичу, Кец Анатолію Михайловичу, Скоморохову Павлу Юрійовичу та Сергійчику Володимиру Васильовичу.

 Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) У рамках відзначення Дня виведення радянських військ з Афганістану, в Луцьку пам’ятними медалями, грамотами та подяками відзначили воїнів, котрі ризикували власним життям на війні у далекому закордоні, - пише «Волинська правда».
Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО) Пам’ятними медалями у Луцьку нагородили ветеранів війни в Афганістані (ФОТО)
Теги: Соціум


Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації