Реєстрація
Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО)

Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО)

18:30 15.02.2017
Центральними вулицями міста Луцька пройшов натовп містян на чолі із військовим оркестром та справжнісіньким БТР-ом. Урочиста хода відбулася з нагоди 28-ї річниці з Дня виведення військ з Республіки Афганістан, - інформує «Волинська правда».

Урочистості з нагоди 28-ї річниці з Дня виведення військ з Афганістану розпочалися зі святкового концентру в обласному облмуздрамтеатрі. Потому ветерани, військовики та небайдужі лучани поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні - Загинули за єдність України» на Театральному майдані міста.

 

 

Згодом, колона людей на чолі із військовим оркестром, БТР-ом та ліцеїстами із блакитно-жовтими стягами у руках, рушила ходою центральними вулицями міста.

 

Зокрема, маршрут урочистої ходи пролягав від Театрального майдану, вулицею Винниченка, пр-том Василя Мойсея та завершився на меморіальному комплексі «Вічна Слава». Уже на меморіалі містяни вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів та під звуки Гімну України поклали до нього квіти. А після того, усі охочі мали нагоду поласувати смаколиками польової кухні.

 

 

Впродовж урочистостей, перехожі лучани, котрі й не здогадувалися про проведення у місті подібного заходу, із посмішками на обличчях спостерігали за «парадною» ходо та навіть фотографували й знімали на відео. Втім чимало із люду таки не знали, якій визначній даті це дійство було присвячене, а тому казали, що «це так Стрітення відзначають»... адже цього дня, як відомо, в народі також святкують одне з 12-ти головних церковних свят – Стрітення Господнє.

 

Тому варто зазначити, що виведення радянських військ з Афганістану почалося 15 травня 1988 року, відповідно до укладених в квітні 1988 року Женевських угод про політичне врегулювання становища навколо ДРА. Радянський Союз зобов`язався вивести свій контингент в дев`ятимісячний термін, тобто до 15 лютого наступного року.

 

 

За повідомленнями, в перші три місяці Афганістан покинули 50 183 військовослужбовців. Ще 50 100 осіб повернулися в СРСР у період з 15 серпня 1988 по 15 лютого 1989 року. Операція з виведення військ постійно піддавалася атакам з боку моджахедів. за інформацією газети «Вашингтон пост», всього в цей період було вбито 523 радянських солдатів.

 

15 лютого 1989 року генерал-лейтенант Борис Громов, згідно з офіційною версією, став останнім радянським військовослужбовцем, який переступив по Мосту Дружби кордон двох країн.

 Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Центральними вулицями міста Луцька пройшов натовп містян на чолі із військовим оркестром та справжнісіньким БТР-ом. Урочиста хода відбулася з нагоди 28-ї річниці з Дня виведення військ з Республіки Афганістан, - інформує «Волинська правда».
Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО) Луцьком пройшла урочиста хода з БТР-ом та військовим оркестром (ФОТО)
Теги: Соціум


А ще й сто грам пили.
20:14 15.02.17, Боря
Відповісти
Багато грошей надарма, краще б хлопцям віддали.
20:11 15.02.17, Віка
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації