Реєстрація
В Україні ввели надзвичайний енергетичний стан

В Україні ввели надзвичайний енергетичний стан

18:22 15.02.2017
Кабмін ввів надзвичайний стан в енергетиці на місяць.

Таке рішення було прийнято під час позачергового засідання уряду через припинення поставок антрациту з окупованих територій. Запасів антрациту на українських ТЕС вистачить на 40 діб роботи, - пише «Радіо 24».

 

Якщо споживання електричної енергії перевищуватиме її вироблення, будуть віялові відключення.

 

«Укренерго» повинне визначити допустимий рівень зниження резерву енергогенеруючих потужностей та встановити ліміт за складом обладнання для кожного енергоблоку ТЕС, виходячи з наявних запасів вугілля різних марок. Це означає, що для економії вугілля, підприємства будуть працювати, використовуючи мінімальний склад устаткування.

 

У період надзвичайного стану атомні станції забезпечать енергопостачання в нічний час і до 70-80% покриють споживання вдень. Решту покриють гідроелектростанції, посилиться навантаження на ТЕС, що працюють на газовому вугіллі.

 

Також буде застосований графік аварійних відключень. Очікується, що зазначені заходи сприятимуть тому, що споживання вугілля-антрациту скоротиться на 20%.В Україні ввели надзвичайний енергетичний стан Кабмін ввів надзвичайний стан в енергетиці на місяць.
Теги: Соціум Надзвичайне


Всі розуміють, що торгує Ахметов з сєпарами. Гроші кидає собі в кишеню, а на благодійність, якою він так тішиться з екранів телевізора, віддає всього відсотків 1-2 від продажу. А люди тупі - вірять! Не будьте баранами!
20:21 15.02.17, Дід Панас
Відповісти
Надзвичайний стан ввели, щоб людей залякати. Просто тиснуть і все.
20:18 15.02.17, Віктор
Відповісти
Хай відключають Крим і Донбас.
20:17 15.02.17, Люда
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації