Реєстрація
Волиняни вже відзвітувалися про понад 20 мільйонів гривень доходів

Волиняни вже відзвітувалися про понад 20 мільйонів гривень доходів

10:12 16.02.2017
Декларації про отримані у 2016 році доходи вже подали сімсот волинян. Сума задекларованих ними доходів склала 20,3 мільйона гривень. Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«Волинські декларанти самостійно визначили до сплати понад 1,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 260 тисяч гривень військового збору. Отож, бюджети отримають вагомий додатковий фінансовий ресурс», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

 

Як відзначила керівник волинських фіскалів, у Центрах обслуговування платників створено належні умови для того, щоб кожен громадянин-декларант мав можливість заповнити і подати Річну податкову декларацію. Саме у ЦОПах можна отримати кваліфіковану консультаційну допомогу фахівців ДФС з актуальних питань податкового законодавства.

 

«Щороку в період деклараційної кампанії фахівці податкових інспекцій Волині надають практичну допомогу додатковим декільком тисячам платників податків. Враховуючи досвід минулих років, ми намагаємося вдосконалити процес обслуговування та максимально прискорити процедуру заповнення і подання звітності, - підкреслила Світлана Савчук. - Звертаюся до волинян, які в минулому році отримали доходи, але не сплатили з них податки, виконати свій конституційний обов’язок та зробити свій індивідуальних внесок в добробут країни та громади, де проживають».

 

Водночас ДФС пропонує декларантам, котрі віддають перевагу сучасним інформаційним технологіям, заповнити і подати декларацію через Електронний кабінет платника - спеціальний сервіс, що діє на єдиному веб-порталі ДФС України.

 

Зокрема, фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням ЕЦП можуть подати декларацію в електронному вигляді. Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (м. Луцьк, Київський майдан, 4 та м. Ковель, вул.. Чубинського,1).

 

Нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджено нову форму декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

 

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи можна на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці: Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді http://sfs.gov.ua./fizichnim-osobam/vidomosti-doxid. Також матеріали роз’яснювального характеру з питань декларування громадянами доходів розміщено в банері «Декларування доходів громадян».Волиняни вже відзвітувалися про понад 20 мільйонів гривень доходів Декларації про отримані у 2016 році доходи вже подали сімсот волинян. Сума задекларованих ними доходів склала 20,3 мільйона гривень. Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.
Теги: Соціум Економіка


Хороший звіт, своєврємєнний.
20:34 16.02.17, Женя
Відповісти
Як платити зарплату - то в підприємців криза, а як 20 мільйонів заробити - то фігня!
20:24 16.02.17, Вова
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації