Реєстрація
На Землі виявлено сьомий континент

На Землі виявлено сьомий континент

18:10 16.02.2017
Група австралійських і новозеландських геологів опублікувала результати дослідження, згідно з яким Нова Зеландія і Нова Каледонія зовсім не є ланцюгом островів. Посилаючись на «Новое время», повідомляє «Волинська правда».  

Це частина сьомого континенту, який умовно називається Зеландія, стверджують дослідники.

 

Підставою для такого твердження стало дослідження, яке показало, що у земної кори є окремий фрагмент площею близько 4,9 млн км.

 

«Це не раптове осяяння, а поступове прийняття факту», - пояснюють автори дослідження, підкреслюючи той факт, що їх робота підводить підсумок десятиліттям попередніх досліджень.

 

Автори зібрали незаперечні докази існування Зеландії, впевнений Брюс Лендик, геолог з Каліфорнійського університету, який не брав участі в дослідженні.На Землі виявлено сьомий континент Група австралійських і новозеландських геологів опублікувала результати дослідження, згідно з яким Нова Зеландія і Нова Каледонія зовсім не є ланцюгом островів. Посилаючись на «Новое время», повідомляє «Волинська правда».  
Теги: Соціум Екологія


Яка різниця, як сушу назвуть? Тепер ще всі книжки в школах попереписують. І як батькам дітей вчити?
02:14 17.02.17, Оля
Відповісти
А вони перш ніж це заявляти багато випили?
19:00 16.02.17, Оксана
Відповісти
Думаю, багато.
19:08 16.02.17, Петро
А друге небо ще не знайшли?
18:56 16.02.17, читач
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації