Реєстрація
Росія може окупувати Білорусь влітку-восени 2017 року, - військовий експерт

Росія може окупувати Білорусь влітку-восени 2017 року, - військовий експерт

14:45 16.02.2017
Кремль, за версіями багатьох аналітиків, готується до цілковитого «поглинання» Білорусі. Про військовий аспект вірогідної гібридної окупації Білорусі Росією та географію майбутнього вторгнення висловився експерт Олексій Арестович. Посилаючись на видання «Інформатор», повідомляє «Волинська правда».

За версією Олексія Арестовича, «спостереження за чисто військовими аспектами можливої ??окупації дає підставу прогнозувати окупацію російськими військами Білорусі влітку-восени 2017 року».

 

Він також казав на деякі напрямки майбутньої географії окупаційного угрупування. Зокрема йдеться і про полігон «Брестський» - навчальний центр і район дислокації білоруської 38 окремої десантно-штурмової бригади ЗС Білорусі. «Ймовірно, що в цьому районі буде сформовано ядро ??майбутнього Польського оперативного напрямку», - наголошує військовий екперт. А відтак нагадує, що «після відпрацювання питань взаємодії влітку 2017 року на цьому напрямку залишаться «відпускники» зі складу 31 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС РФ (Ульяновськ) та 98 гвардійської повітряно-десантної дивізії ВДВ ЗС РФ (Іваново), командири яких (це цікаво) багато особового складу поховали в українських чорноземах».

 

Він також припускає, що іншими напрямами військової окупації можуть стати полігон «Гожський» (недалеко від Гродно) - навчальний центр і район дислокації 6 гвардійської окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗС Білорусі, де достатні умови для розміщення майбутнього пункту управління російськими військами на Литовському оперативному напрямку. І нарешті – третій вектор майбутньої окупації може бути з центр підготовки сил спеціальних операцій Білорусі «Лосвіда» - район дислокації 103 окремої повітряно-десантної бригади ЗС Білорусі (майбутній пункт управління російськими військами на Латвійському оперативному напрямі.

 

Арестович наголошує, що «найбільш вразливою метою (а український аспект окупації Білорусі поки не розглядаємо спеціально) в разі розширення агресії з боку Росії в напрямку Європи, є Латвія: по площі і глибині території, чисельності та якісного складу національних збройних сил, кількості російського і проросійського населення». При цьому, підкреслює він, «буде сформована демонстративна загроза Польщі, Литві та Латвії. Далі, в залежності від політичної кон’юнктури, Кремль зможе цю загрозу то роздувати, то приглушувати».

 

Військовий експерт робить висновок, що «до початку 2018 року під виглядом навчань і під риторику про необхідність « захистити білорусів від агресивного блоку НАТО» Росія зможе накопичити достатньо військових сил як для контролю самої Білорусі, так і для «захисту російськомовного населення» Латвії… Центральним питанням цієї теми залишається питання про позицію білоруської еліти, народу і чинного президента Білорусі, Олександра Григоровича Лукашенка щодо російських планів. Доля Європи, як і сімдесят років тому, знову в руках білорусів».Росія може окупувати Білорусь влітку-восени 2017 року, - військовий експерт Кремль, за версіями багатьох аналітиків, готується до цілковитого «поглинання» Білорусі. Про військовий аспект вірогідної гібридної окупації Білорусі Росією та географію майбутнього вторгнення висловився експерт Олексій Арестович. Посилаючись на видання «Інформатор», повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Політика


Вірогідність нападу з боку сябрів, звичайно,є. Але не треба паніку розганяти, треба просто укріпити позиції.
19:38 16.02.17, Юра
Відповісти
Важко передбачити вчинки псіха.
19:34 16.02.17, Аліна
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації