Реєстрація
У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО)

У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО)

15:06 16.02.2017
Комфортні умови роботи та дотримання санітарно-побутових вимог, а також безпека праці для волинських лісівників завжди були пріоритетними завданнями. Створення належних і безпечних умов роботи – питання, які піднімаються під час кожної виробничої наради. Про це інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

У переліку термінових завдань, виконання яких перебувають на постійному контролі фахівців Волинського ОУЛМГ, – забезпечення людей відповідним спецодягом – захисними касками, спецвзуттям, рукавицями, сигнальними жилетами та іншими засобами індивідуального захисту, облаштування будиночків для обігріву із дотриманням усіх норм та вимог, регулярне проходження працівниками медичних профілактичних оглядів.

 

Цьогорічна зима видалася досить морозною та сніжною. За таких погодних умов працівникам штатних бригад при лісогосподарських підприємствах доводиться досить непросто. Саме будиночки для обігріву слугують великою допомогою.

 

Варто зазначити, що функціонування таких будиночків при підприємствах – як елемент забезпечення належних умов праці в осінньо-зимовий період – передбачено відповідно до вимог охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості, пов`язаних із підвищеною небезпекою.

 

Нараховується їх на сьогодні при підприємствах, підвідомчих Волинському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, 75 штук. Вони функціонують у кожному лісгоспі і розміщуються на лісозаготівельних ділянках відповідно до технологічних карт.

 

Тут можна у будь-який час зігрітися, зварити чаю, пообідати.

 

Чітко усвідомлюючи важливість таких завдань, лісогосподарські підприємства ВОУЛМГ витрачають на такі цілі чималі кошти. Зокрема на фінансування заходів із охорони праці у 2016 році спрямовано понад 4,5 млн грн. Постійно ведеться також робота над підвищенням кваліфікації працівників та робітників підприємств.У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) Комфортні умови роботи та дотримання санітарно-побутових вимог, а також безпека праці для волинських лісівників завжди були пріоритетними завданнями. Створення належних і безпечних умов роботи – питання, які піднімаються під час кожної виробничої наради. Про це інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.
У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО) У волинських лісах функціонують 75 будиночків для обігріву (ФОТО)
Теги: Соціум


А за ними лісники доглядають?
19:36 16.02.17, Віка
Відповісти
Там фото будиночка зроблене 1 січня 2006 року. Може його до цього часу вже не існує.
19:37 16.02.17, Орися
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації