Реєстрація
Волинські учасники «блокади» Донбасу поговорили із членами місії ОБСЄ

Волинські учасники «блокади» Донбасу поговорили із членами місії ОБСЄ

12:39 16.02.2017
Волинські активісти, які відправилися на Схід аби підтримати «блокаду» Донбасу, дізналися від місцевих мешканців про відключення електроенергії та поспілкувалися із членами ОБСЄ. Про це «Волинську правду» інформують самі волиняни.

Зокрема, Радим Романюк поінформував у Facebook, що електропостачання у Луганській області здійснює Луганська ТЕС. Вугілля туди постачається з окупованих територій прямою гілкою залізниці. Вона лише одна і штабом блокади було прийнято рішення даний напрямок не блокувати, щоб область не залишилася без електроенергії.

 

«На сьогодні проблем з вугіллям на даній ТЕС не має. Але підконтрольні власникам та владі РЕСи області проводять погодинне відключення постачання електрики мотивуючи це блокадою торгівлі. Таким чином умисно створюють соціальну напругу в регіоні, підсилюючи це оманливими репортажами кишенькових ЗМІ, розраховуючи на народний гнів, який розблокує колії кривавої торгівлі», - пише волинський активіст.

 

Волиняни також поспілкувалися із мешканцями села Гірське та Золоте.

 

«Ми зрозуміли, що вони на боці правди і їх не лякає відсутність електроенергії. Разом ми переможемо!», - інформує Романюк.

 

Також активісти із Волині вперше провели розмову з членами місії ОБСЄ та повідомили про те, що через перекриття колії в районі с. Гірське та пошкодження дорожнього полотна не можливо здійснювати доставку вугілля на Луганську ТЕС. А це призвело до примусових часових відключень електроенергії.

 

«Інспекторам місії надали правдиву інформацію для приведення ними моніторингу події», - підсумував активіст.

 

Нагадаємо, що вчора в Україні ввели надзвичайний енергетичний стан. Таке рішення було прийнято під час позачергового засідання уряду через припинення поставок антрациту з окупованих територій. Запасів антрациту на українських ТЕС вистачить на 40 діб роботи.

 

 Волинські учасники «блокади» Донбасу поговорили із членами місії ОБСЄ Волинські активісти, які відправилися на Схід аби підтримати «блокаду» Донбасу, дізналися від місцевих мешканців про відключення електроенергії та поспілкувалися із членами ОБСЄ. Про це «Волинську правду» інформують самі волиняни.
Теги: Соціум Право і закон


Блокаду використовують кожна партія на свій розсуд, верніше на свій карман.
20:01 16.02.17, Бандерівець
Відповісти
Суцільна підміна понять.
19:55 16.02.17, Шурочка
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації