Реєстрація
Луцькрада зможе змінювати розмір орендної плати за землю

Луцькрада зможе змінювати розмір орендної плати за землю

20:24 16.02.2017
Комісія Луцькради з питань земельних відносин і земельного кадастру ухвалила проект рішення «Про внесення змін та доповнень в додаток до рішення міської ради від 24.06.2009 № 42/20 «Про впорядкування орендної плати за землю». Про це повідомляє «Волинська правда».

Як пояснив начальник управління земельних ресурсів Луцькради Сергій Шабала, суть питання полягає у тому, що у зв’язку із антикризовими заходами Уряду була суттєво піднята орендна плата за землю для громадян, що викликало неодноразові звернення органів місцевого самоврядування до Верховної Ради.

 

Наразі Кабмін дозволив органам місцевого самоврядування регулювати орендну плату за землю, але лише для громадян. Таким чином, вони не сплачуватимуть високої ціни за оренду земельних ділянок, і ця плата не перевищуватиме трикратного розміру земельного податку.Луцькрада зможе змінювати розмір орендної плати за землю Комісія Луцькради з питань земельних відносин і земельного кадастру ухвалила проект рішення «Про внесення змін та доповнень в додаток до рішення міської ради від 24.06.2009 № 42/20 «Про впорядкування орендної плати за землю». Про це повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка


Рішення комісії не має ніякої сили. Треба, щоб його прийняли на сесії.
22:32 16.02.17, Зоя
Відповісти
Зміна ціни стосується тільки нових договорів, а ті що підписувалися на багато років за пару копійок - це не стосується.
21:26 16.02.17, Галя
Відповісти
А може змінювати в якій бік?
21:19 16.02.17, Люда
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації