Реєстрація
Президент України висловився про «велике братство безстрашних людей»

Президент України висловився про «велике братство безстрашних людей»

14:03 16.02.2017
Президент Петро Порошенко впевнений, що найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, побудова якої потребує спільних зусиль. Таку думку він висловив на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Посилаючись на офіційне інтернет-представництво Глави держави, повідомляє «Волинська правда».

Президент наголосив, що «найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, яку ми з вами будуємо, і її спорудження все ще потребує титанічних зусиль». А відтак зазначив: «Ми зібралися тут, на відрізку київської вулиці, саме тому місці, де історія України назавжди змінилася. На цьому місці велике братство безстрашних людей заплатило найвищу ціну за свободу нашої з вами держави».

 

Петро Порошенко констатував, що «тоді країна не відала, який же лютий і підступний ворог нам протистоїть. І що постріли снайперів на Майдані були фактично першими пострілами агресора в душу нашої держави. Тоді ми й гадки не мали, що найкращим дочкам і синам України ще не раз доведеться приймати нерівний бій».

 

Президент підкреслив, що нині Україна вже інша, і щодня нові герої звіряють своє життя з подвигом Небесної сотні. «Революцію Гідності продовжують громадяни України із загостреним відчуттям патріотизму. Революцію Гідності продовжує зараз 72-а бригада під Авдіївкою і десятки тисяч контрактників, які свідомо і вільно обрали професію захисника Вітчизни», - резюмував Глава держави. За словами Президента, Революцію Гідності продовжують працівники «Укроборонпрому» на полігоні, де випробовують новий ракетний щит, та сильне і вимогливе громадянське суспільство, яке власні ініціативність, креативність, працьовитість поєднує з роллю сурового і прискіпливого контролера влади.

 

«Зміни й зрушення в різних сферах життя, часом не такі швидкі, як хотілося б, які втілюються різними гілками влади, — це теж продовження Революції гідності», - додав Петро Порошенко. Він наголосив, що нині зарано робити висновки, а тим більше песимістичні, щодо Революції Гідності. «Започатковані нею процеси - ще у повному розпалі, і я переконаний в оптимістичному їхньому завершенні. Мине ще не один рік змін, але, впевнений, настане той день, коли навіть Фома Невіруючий побачить і повірить, наскільки ж змінилися на краще наша з вами держава внаслідок тих подій, які сталися наприкінці 2013 – початку 2014 років», - зазначив Глава держави.Президент України висловився про «велике братство безстрашних людей» Президент Петро Порошенко впевнений, що найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, побудова якої потребує спільних зусиль. Таку думку він висловив на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Посилаючись на офіційне інтернет-представництво Глави держави, повідомляє «Волинська правда».
Президент України висловився про «велике братство безстрашних людей»
Теги: Соціум


Нова Україна й справді стане нагородою за 25 років знущання над народом.
19:58 16.02.17, Тімур
Відповісти
Хай перестануть захищати москалів.
19:52 16.02.17, Песиміст
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації