Реєстрація
На Шаччині створять нові рекреаційні пункти

На Шаччині створять нові рекреаційні пункти

18:31 16.02.2017
На території Шацького національного природного парку розпочинають заходи з облаштування нових пунктів для короткотермінового відпочинку.

Директор парку Володимир Захарко разом із головою Шацької райдержадміністрації Василем Голядинцем та головним архітектором Шацької РДА Ольгою Романською вже побували в місцях створення нових рекреаційних пунктів, - інформує КОРДОН.

 

Відвідувачі парку матимуть змогу насолодитися короткотерміновим відпочинком на землях постійного користування Шацького НПП, за межами населених пунктів. Об’єкти знаходитимуться на території Шацької селищної та Світязької сільської рад.На Шаччині створять нові рекреаційні пункти На території Шацького національного природного парку розпочинають заходи з облаштування нових пунктів для короткотермінового відпочинку.
Теги: Соціум


Вони в такий спосіб хочуть приватнику землю відписати. Тіпа він побудує відпочинкову зону і вони йому здадуть її на 49 років за 1 гривню на рік.
18:59 16.02.17, Дід Пилип із Шацька
Відповісти
Треба розширюватися, а то влітку на пляжі місця нема.
18:54 16.02.17, Аня
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації