Реєстрація
У Польщі зареєстровано мільйон і 300 тисяч біженців з України

У Польщі зареєстровано мільйон і 300 тисяч біженців з України

20:03 16.02.2017
Польща прийняла сотні тисяч біженців з України, наразі у країні зареєстровано понад мільйон українців. Про це для «Deutsche Welle» заявив міністр фінансів Польщі Матеуш Моравецький. Посилаючись на версію «Еспресо», повідомляє «Волинська правда».

Моравецький відповів на критику стосовно того, що влада держави не бажає приймати до себе біженців та мігрантів, що зокрема стосується й мусульман.

 

«Ми розмістили у себе сотні тисяч біженців з України. Ми зареєстрували один мільйон українців. Мільйон та 300 тисяч, якщо говорити точно», - сказав він.

 

Тим часом видання «Gazeta Wyborcza» зазначає, що у 2016 році статус біженця в Польщі отримали всього 97 українців.У Польщі зареєстровано мільйон і 300 тисяч біженців з України Польща прийняла сотні тисяч біженців з України, наразі у країні зареєстровано понад мільйон українців. Про це для «Deutsche Welle» заявив міністр фінансів Польщі Матеуш Моравецький. Посилаючись на версію «Еспресо», повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум


Брехун! Наші люди в Польщі вкалують, як раби, і не мають ніяких прав. А статус біженця в Європі передбачає безкоштовне надання житла і всяких соціальних допомог.
22:08 16.02.17, Експерт
Відповісти
А куди українцям діватися, якщо влада з них робить рабів.
21:21 16.02.17, Експерт
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації