Реєстрація
У Луцьку «прикрили» десяток гральних закладів (ФОТО)

У Луцьку «прикрили» десяток гральних закладів (ФОТО)

18:52 16.02.2017
Співробітники Луцького відділу поліції спільно із працівниками Управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва прокуратури викрили та припинили діяльність у Луцьку 10 закладів, в яких надавали послуги у сфері незаконного грального бізнесу.

10 лютого у Луцьку провели санкціоновані обшуки в закладах, які функціонували, зокрема, під виглядом інтерактивних клубів. У них, всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», надавались послуги в сфері грального бізнесу, шляхом доступу через мережу «Інтернет» до електронних (віртуальних) казино. Обов’язковою умовою була сплата гравцем готівкових коштів безпосередньо адміністратору даного закладу, - повідомляє прес-служба ГУ НП у Волинській області.

 

В результаті обшуків працівники поліції виявили та вилучили оргтехніку та грошові кошти у сумі майже 50 тис грн.

 

Нині вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно та подальше направлення до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для проведення відповідних експертних досліджень.

 

У рамках кримінального провадження проводиться комплекс заходів, спрямованих на встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності у сфері незаконного надання послуг грального бізнесу.

 

 У Луцьку «прикрили» десяток гральних закладів (ФОТО) Співробітники Луцького відділу поліції спільно із працівниками Управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва прокуратури викрили та припинили діяльність у Луцьку 10 закладів, в яких надавали послуги у сфері незаконного грального бізнесу.
Теги: Соціум Надзвичайне


Шо таке 50 тисяч для казіно? Мєлоч. Там за вечір в раз 3-4 більше крутиться.
19:15 16.02.17, Саня
Відповісти
Колись на Волі була "Багіра" памятаєте? Так там за вечір люди квартири програвали, а це далеко не 50 тисяч.
19:22 16.02.17, Саня
А ти звідеи знаєш, які там суми?
19:18 16.02.17, Юра
Придуток не поділили?
19:14 16.02.17, Вася
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації