Реєстрація
Очільник Волині закликав владу Луцька розчистити місцеві двори

Очільник Волині закликав владу Луцька розчистити місцеві двори

19:21 16.02.2017
Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик невдоволений тим, що в Луцьку не належним чином прибирають снігові «кучугури», а прибудинкові території взагалі небезпечні для лучан, - пише «Волинська правда».  

Про це йшлося під час засідання Антикризового енергетичного штабу у Волинській ОДА.

 

За словами заступника начальника управління житлово-комунального господарства Волинської ОДА Андрія Пирога, за станом на 16 лютого, в цілому опалювальний сезон в області проходить стабільно. Так само стабільно опалюються заклади соціальної сфери, бюджетні установи і житлові будинки.

 

Водночас ті аварійні ситуації, які виникають, ліквідовуються максимум протягом доби. Найбільше сигналів, які надходять, каже Андрій Пиріг, стосуються Луцька, зокрема роботи ЖКП №8 та аварій на вулиці Кравчука, 7 й проспекту Волі, 14.

 

Що стосується розчищення заметів на дорогах області, то як правило, залучалося від 35 до 75 одиниць комунальної техніки. До того ж, нині залишається 8,6 тисяч тонн посипного матеріалу, якого, каже Пиріг, достатньо для завершення зимового сезону.

 

Окрім того, Андрій Пиріг зазначив, що під час снігопадів в області забезпечено розчищення вулично-дорожньої мережі, нормальний рух громадського транспорту, однак є проблеми з розчисткою прибудинкових територій, територій торгових та офісних приміщень, торгових точок.

 

На цьому ж акцентував увагу й очільник Волині Володимир Гунчик. За його словами, хоча зима уже завершується, але проблема «заблокованих» снігом луцьких дворів не зникає. Власне тому губернатор звернувся до виконкому Луцькради та міської ради, аби вони змусили комунальників та ОСББ навести порядок на прибудинкових територіях в місті.

 

«Ви багато зробили минулого року по прибудинкових територіях, але вкрай в негативному стані прибирання снігу і наведення порядку. Я не знаю, чим займаються сьогодні «ЖЕКи», ОСББ, але практично на всій території міста, де б я не був, я не бачу прибудинкових територій, які б говорили про можливість безпечно пересуватися мешканцям. Не розумію: пісок закінчився, суміші закінчилися?! Ту статистику, які дають нам сьогодні лікарі, говорить про те, що різко збільшився процент травматизму. Тому я розумію, що зима на завершальному етапі, але здоров’я людей і ситуація, яка є, в мене викликає непокоєння. Якщо центральні дороги більш-менш чисті, то прибудинкові території потрібно чистити, чистити і чистити. І тут повна безвідповідальність тих, хто відповідає за цю роботу», - наголосив Гунчик.

 

До того ж, очільник Волині закликав міську владу Луцька прозвітувати про виконану роботу на нараді, що відбудеться наступного тижня.Очільник Волині закликав владу Луцька розчистити місцеві двори Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик невдоволений тим, що в Луцьку не належним чином прибирають снігові «кучугури», а прибудинкові території взагалі небезпечні для лучан, - пише «Волинська правда».  
Теги: Соціум


Ще будете згадувати ЖЕКи як щось добре. Спробуйте тепер в ОСББ погосподарюйте.
02:08 17.02.17, комунальник
Відповісти
Понастворювали ОСББ, не хочуть наймати двірників і платити їм, от і буксують машини в снігу у дворах.
22:43 16.02.17, Олеся
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації