Реєстрація
Названі претенденти на посаду голови СБУ

Названі претенденти на посаду голови СБУ

15:48 16.02.2017
За інформацією кількох джерел в Адміністрації президента, найближчим часом може бути звільнений глава СБУ Василь Грицак. Посилаючись на «Апостроф», повідомляє «Волинська правда».

«У ці дні проходить внутрішня ротація всіх людей Грицака в регіонах і в центральному апараті СБУ. Нещодавно також президент призначив нових голів СБУ в кількох областях України. Загалом, йде дуже активна перестановка кадрів», - повідомляє джерело.

 

За даними співрозмовника «Апострофа», близькі до Порошенка Грановський, Березенко і Кононенко просувають на посаду глави СБУ першого заступника - Павла Демчина. Однак у нього мало шансів зайняти цю посаду, оскільки його кандидатуру блокують в самій фракції БПП, а також в «Народному фронті».

 

«У центральний апарат зараз заходять люди начальника Головного управління розвідки Міноборони Василя Бурби. Саме до його кандидатури схиляється Порошенко, оскільки він системно налагодив роботу ГУР і зовнішньої контррозвідки», - зазначило джерело, додавши, що голосування щодо нового глави СБУ хочуть провести вже в період з 21 по 23 лютого, і зараз йде активний збір голосів у Раді.

 

За інформацією іншого джерела в АП, Грицака Президент може призначити на посаду Секретаря РНБО, а Турчинова можуть перевести на роботу в Кабмін.Названі претенденти на посаду голови СБУ За інформацією кількох джерел в Адміністрації президента, найближчим часом може бути звільнений глава СБУ Василь Грицак. Посилаючись на «Апостроф», повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Політика Право і закон


Розвідка тільки піариться, а ніяких реальних результатів немає.
02:23 17.02.17, Боєць АТО
Відповісти
Вєчна дєльошка портфєлів.
19:32 16.02.17, 111
Відповісти
А може серед претендентів не буде гідного, то шо далі?
19:28 16.02.17, Ріта
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації