Реєстрація
У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

20:24 16.02.2017
«Зима, що нас змінила», - таку назву мав вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відбувся 16 лютого у Волинській обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки. Про це повідомляє «Волинська правда».

Цими днями минає три роки з часу загибелі Героїв Небесної Сотні, і саме ці драматичні події нагадали ведучі заходу Олена Сільчук та Кладвія Гайторва. Вони наголосили, що Революція Гідності назавжди змінила свідомість українців, і це був важкий іспит для України, коли наш народ, вже в сучасності, продемонстрував свою європейськість, гідність і прагнення до свободи. Під час вечора були згадані імена волинян – Василя Мойсея, Олександра Бадери, Сергія Байдовського, Едуарда Гриневича, Юрія Сидорчука, Івана Тарасюка, та Віктора Хом’яка, які загинули у ці драматичні зимові дні лютого 2014 за волю і кращу долю рідної України.

 

 

Під час заходу, на який запросили вихованців Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою, також лунали вірші присвячені Небесній Сотні у виконанні волинських авторів Лукії Василевської та Марії Пишук. Особливо зворушливою була поезія прочитана учасником поетичної спілки «Зорі над Стиром» Володимиром Мартиненком. Власну поезію прочитала і студентка ЛНТУ Василина Луцан.

 

 

Присутні також переглянули відеозаписи подій Євромайдану, у тому числі і відео з особистого архіву родини учасника Революції Гідності лучанина Рустама Хамраєва, який загинув вже під час військових дій на сході України, захищаючи нашу країну від агресора.

 У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) «Зима, що нас змінила», - таку назву мав вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відбувся 16 лютого у Волинській обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки. Про це повідомляє «Волинська правда».
У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО) У Луцьку відбувся вечір пам‘яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
Теги: Соціум


Владі вигідні мертві герої, живих вона боїться.
22:36 16.02.17, Хемінгвей
Відповісти
Щось на фотках ліцеїсти сидять з кислими мордами.
21:20 16.02.17, Тюлькін
Відповісти
Силомиць зігнали...
21:29 16.02.17,
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації