Реєстрація
У сервісному центрі МВС Волині виявили дві «підробні» автівки

У сервісному центрі МВС Волині виявили дві «підробні» автівки

21:06 16.02.2017
15 лютого до сервісного центру МВС 0741 у Луцьку звернувся житель Одеської області з приводу перереєстрації автомобіля марки VOLKSWAGEN GOLF. У ході проведення перевірки експертами було виявлено ознаки видалення маркувальної панелі кузова даного транспортного засобу. Про це повідомляє Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області.  

Цього ж дня у сервісному центрі МВС Каменя-Каширського жительці смт Маневичі не вдалося здійснити перереєстрацію автомобіля AUDI-80, оскільки під час проведення огляду вищевказаного транспортного засобу було встановлено, що маркувальна панель з номером кузова піддавалась перезакріпленню.

 

В обох випадках матеріали реєстраційних операцій і автомобілі передано до відповідних місцевих відділів поліції ГУНП МВС у Волинській області для проведення подальшої перевірки.

 

Зважаючи на випадки фіксації підробок номерних агрегатів транспортних засобів, з якими зіштовхуються спеціалісти у сервісних центрах МВС, радимо звертатися до наших фахівців при купівлі авто, адже тільки після ретельної перевірки Ви зможете впевнитися у правильності здійсненого вибору автомобіля.У сервісному центрі МВС Волині виявили дві «підробні» автівки 15 лютого до сервісного центру МВС 0741 у Луцьку звернувся житель Одеської області з приводу перереєстрації автомобіля марки VOLKSWAGEN GOLF. У ході проведення перевірки експертами було виявлено ознаки видалення маркувальної панелі кузова даного транспортного засобу. Про це повідомляє Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області.  
Теги: Соціум Право і закон


А деякі хитруни продають машини з-за кордону, а потім заявляють про крадіжку. І коли ти пересікаєш границю, щоб замельдуватися, в тебе машину забирають, бо вона в базі Інтерполу значиться як крадена.
22:22 16.02.17, лучанин
Відповісти
Від такого врятує тільки купівля авто в салоні, але ж, собака, вони там такі дорогі!
21:15 16.02.17, Тарас
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації