Реєстрація
На Волині лісівника засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією

На Волині лісівника засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією

21:27 16.02.2017
Сьогодні, 16 лютого 2017 року, Ківерцівський районний суд визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, працівника державної лісової охорони Державного підприємства "Ківерцівське лісове господарство" та призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100 грн.) з конфіскацією неправомірного отриманого доходу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Правоохоронця було викрито у цьому правопорушенні прокуратурою області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки у Волинській області ДЗЕ Національної поліції України.

 

Встановлено, що посадовець, порушуючи передбачені Законом України "Про запобігання корупції" заборони щодо сумісництва, займався іншою оплачуваною діяльністю та отримував доходи.

 

Постанова суду набере законної сили за 10 днів, якщо правопорушник не оскаржить її в апеляційному порядку.На Волині лісівника засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Сьогодні, 16 лютого 2017 року, Ківерцівський районний суд визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, працівника державної лісової охорони Державного підприємства "Ківерцівське лісове господарство" та призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100 грн.) з конфіскацією неправомірного отриманого доходу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.
Теги: Соціум Право і закон


Дрібне порушення - невеликий штраф. Прокуратура не мала до чого вчепитися.
02:05 17.02.17, ківерчанин
Відповісти
І щуку кинули у річку!
22:13 16.02.17, Глібов
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації