Реєстрація
У луцькому музеї вшанують учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО)

У луцькому музеї вшанують учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО)

22:09 16.02.2017
17 лютого 2017 року о 13.00 годині у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться вечір-зустріч «Ми пам’ятаємо…» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Про це «Волинську правду» інформують організатори.

На зустріч запрошені ветерани, члени Волинської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану Алімурзи Моргоєва та Миколи Пугача, а також учні Луцької ЗОШ №19, студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, гості та жителі міста Луцька.

 

Створена фотодокументальна та книжкова виставка, яка покликана продемонструвати історію держави Афганістан та військові дії на її території періоду з 1979 по 1989 роки, коли там перебував контингент радянських військ.

 

Також виставка нагород та грамоти учасника війни у Афганістані Юрія Анатолійовича Бартошука, матеріали творчості волинянина, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, лауреат премії імені Ернеста Хемінгуея Василя Слапчука, котрий також був учасником бойових дій на території Афганістану.

 

Вхід вільний.У луцькому музеї вшанують учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО) 17 лютого 2017 року о 13.00 годині у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться вечір-зустріч «Ми пам’ятаємо…» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Про це «Волинську правду» інформують організатори.
Теги: Соціум


Дітям обов’язково треба розаказувати про ту війну, бо аони нічого подібного не читають і не знають.
22:18 16.02.17, Історик
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації