Реєстрація
У Луцьку відзначили День православної молоді (ФОТО)

У Луцьку відзначили День православної молоді (ФОТО)

09:53 17.02.2017
15 лютого, в день Стрітення Господнього, у православному світі відзначається Всесвітній день православної молоді. З благословення єпископа Волинського і Луцького УПЦ Нафанаїла, у Волинській єпархії, а саме у Луцьку, відбулися святкові заходи приурочені до цієї дати. Про це повідомляє «Волинська правда».

Власне, заходи до відзначення Дня православної молоді відбулись 16 лютого. І розпочались вони із спільної молитви у храмі. Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному храмі, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, очолив помічник владики архімандрит Афанасій (Герман). Йому співслужив сонм священнослужителів, зокрема, голова Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський), та священики – духівники православних молодіжок Волинської єпархії.

 

 

Окрасою Літургії був спів хору студентів ВДС під керівництвом протоієрея Петра Муляра та молодіжно-юнацького хору «Покров». За богослужінням молилися молоді віряни, більшість з яких складали саме учасники православних молодіжок Волинської єпархії.

 

 

Сама ця Божественна Літургія була особливою, оскільки супроводжувалась поясненнями, які тричі надавав помічник єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла архімандрит Афанасій (Герман). Отож під час служіння такої місіонерської Божественної Літургії молоді православні віряни мали нагоду почути докладну розповідь про зміст і значення найголовнішого богослужіння Православної Церкви.

 

 

Поспілкувавшсь між собою після богослужіння та зробивши загальне фото біля храму, молоді люди підкріпили свої сили під час на святкового обіду у приміщенні Волинської духовної семінарії.

 

Згодом, у розташованому поруч спорткомплексі «Динамо» в ході дійства «Ми за здоровий спосіб життя», яка включала і вуличні заходи StreetWorkout і Tricking, православні поціновувачі спорту мали можливість показати свої вміння у цій царині, а також позмагатися між собою.

 

 

По обіді, у Палаці учнівської молоді Луцька відбулися презентації православних молодіжок Волинської єпархії та своєрідне підбиття підсумків діяльності за минулий рік. Зі словами благословення і вітання від єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла до молоді звернулися секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук та прес-секретар Волинської єпархії протоієрей Олег Точинський. Священики наголосили, що той факт, що на захід зібралося так багато молодих людей, свідчить, що серед молоді є багато віруючих православних християн, які є майбутнім Православної Церкви.

 

 

В ході «підбиття підсумків», яке провели голова Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський) та священики, які також займаються молодіжним служінням у Волинській єпархії, йшлося про проведені у 2016 році заходи у напрямку волонтерської та місіонерської діяльності, та про літній православний молодіжний фестиваль «Фавор», який, вже вп’яте, відбувся минулого літа.

 

 

Основною частиною дійства було представлення молодіжок Волинської єпархії, модераторами якого були ведучі заходу студент IV курсу ВДС Андрій Савельєв та Наталія Орлова. Воно відбулося в ході ігор із залом та театралізованих постановок. Зокрема, православний молодіжний місіонерський клуб «Іоаннівська сім’я», що діє при Свято-Хрестовоздвиженському соборі, розповіла про життя церковної молоді за допомоги фотозамальовок з циклу Discovery, а молодіжка «Крила віри» з села Карпилівка Ківерцівського району провела вікторину в ході якої пристутні мали можливість перевірити свої знання Біблії.

 

 

Завершив дійство виступ молодіжного хору «Уміленіє» під керівництовм Юлії Масленнікової, молодіжно-юнацького хору «Покров» під керівництвом Ірини Гайдучик, та чоловічого колективу «Новий світ», які виконали кілька духовних та українських народних пісень.

 

 

 

 

Фото прес-служби Волинської єпархії.У Луцьку відзначили День православної молоді (ФОТО) 15 лютого, в день Стрітення Господнього, у православному світі відзначається Всесвітній день православної молоді. З благословення єпископа Волинського і Луцького УПЦ Нафанаїла, у Волинській єпархії, а саме у Луцьку, відбулися святкові заходи приурочені до цієї дати. Про це повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Церква


Русскій мір рулить. Московська церква готує бойовиків у комсомолі, піонерах і жовтенятах.
14:11 19.02.17, Бандера
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації