Реєстрація
Луцький журналіст отримав нагороду за волонтерство

Луцький журналіст отримав нагороду за волонтерство

18:12 17.02.2017
Власкора ІА ZIK Мирослава Ватащука відзначили у номінації «Голос благодійності», яка була ініційована «Українським форумом благодійників». Нагородження відбулося вчора, 16 лютого, у Києві.

Номінантами «Голосу благодійності» стали журналісти, що сприяють та заохочують розвиток благодійності в Україні своїми матеріалами та вчинками, - пише ІА ZIK.

 

Відзначили експерти «Українського форуму благодійників» і власного кореспондента ZIKу з Луцька Мирослава Ватащука. Журналіст переконаний, нагороду отримав, у першу чергу, за волонтерство, займатись яким наполегливо почав у 2015 році.

 

 

«Ця нагорода – не моя особиста перемога! Її заслужили всі, хто колись допомагав військовим на Сході», – каже Мирослав Ватащук.

 

 

Нагадаємо, вручала нагороди «Голос благодійності» координатор програми волонтерів ООН в Україні Зузана Заланова під час IX Міжнародної конференції «Українського форуму благодійників».Луцький журналіст отримав нагороду за волонтерство Власкора ІА ZIK Мирослава Ватащука відзначили у номінації «Голос благодійності», яка була ініційована «Українським форумом благодійників». Нагородження відбулося вчора, 16 лютого, у Києві.
Теги: Соціум


Мірик молодець! Порядний хлопець, чудовий друг і прекрасний журналіст! Вітання!
20:51 17.02.17, колега
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації